Чи потрібна допомога в суді адвоката при розлученні?

 Про необхідність допомоги адвоката у судовому засіданні у справах про розлучення (розірвання шлюбу).

 Дуже часто, при наданні юридичної консультації з приводу розірвання шлюбу, задають питання: Чи обов’язковий адвокат при розірванні шлюбу в судовому порядку. Чи зможе позивач чи відповідач сам представляти свої інтереси? Чи нічого страшного,  якщо особа буде самостійно представляти свої інтереси, що б розірвати шлюб через суд?

Послуги адвоката у справах про розлучення.

0443611684

Щодо обов’язковості того, що б користуватися допомогою адвоката?

 Законодавство України надає у більшості випадків вільний вибіл щодо захисту своїх прав. Тобто за виключенням деяких випадків (наприклад особа є неповнолітньою, недієздатною, тощо…) ми вправі вибирати: користуватися нам допомогою (послугами) адвоката, чи ні.

Юридичні консультації з приводу розірвання шлюбу тут.

Чи важко в суді представляти свої інтереси з приводу розлучення без адвоката?

 Якщо чесно, то справа з приводу розлучення (без поділу майна та стягнення аліментів, або якихось інших спірних питань) досить банальна. Можна з впевненістю заявити, що навіть для суду вона є формальною, але суд все повинен робити відповідно до законодавства України. Дуже часто такі справи проводяться без участі сторін (позивача або відповідача). Зі слів клієнтів, яким писали позовні заяви про розірвання шлюбу, до них на початку судового засідання, підходив помічник або секретар судді, і просив написати заяву про розгляд справи без участі сторони… тобто без судового засідання.

Якщо справа про розірвання шлюбу слухається офіційно в судовому засіданні?

 Навіть якщо ви не знавець законодавства України, нічого не заважає уважно слухати головуючого суду, виконувати його вимоги. Але основне пам’ятайте: що ви розлучаєтесь з тої причини, що спільного життя не ведете, можливості зберегти шлюб не існує,  подальшої можливості збереження одиниці суспільства у вигляді сім’ї не існує.

Коли рекомендовано користуватися допомогою адвоката по розлученню?

Дуже часто, особи, які розлучаються не мають можливості прийти в судове засідання причин відряджень або поїздки закордон або занятість на роботі.

Також існують випадки, коли позивач і відповідач у справі про розлучення один одного бачити не хочуть.

Тому для, мабуть дійсно необхідна допомога адвоката у справі про розірвання шлюбу.

Дякуємо за прочитання статті про необхідність адвоката при розлученні у суді.

З повагою ЮК Домправо.

Стаття про необхідність адвоката юриста у справах про розірвання шлюбу на російській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *