Вибір нотаріуса – спадщина.

Юридична консультація: Вибір нотаріуса при оформленні спадщини.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Відповіді юриста з приводу вибору нотаріуса при оформленні та відкритті спадщини. Відповіді на найчастіші питання по спадкуванню, які отримані у м. Київ.

В якому населеному пункті потрібно вибрати нотаріуса після смерті померлого?

Відкриття спадщини, а отже і вибір нотаріуса при відкриття спадщини в Україні відбувається за місцем смерті померлого. В деяких випадках можливі виключення. Це питання наступної консультації.

Чи для оформлення спадщини є різниця в приватного чи державного нотаріуса це робити.

Відповідно до законодавства України немає різниці в якого нотаріуса оформлювати спадщину. Скоріш за все це питання комфорту та коштів, які ви оплатите за нотаріальні послуги.

Чи може один спадкоємець відкрити спадщину в одного нотаріуса а інший в другого?

Всі спадкоємці будь відкривати спадщину там, де її відкрив перший спадкоємець, що подав заяву про відкриття спадщини або заяву про видачу свідоцтва про право на спадщину. Коли і як подається заява про відкриття і видачу свідоцтва про відкриття спадщини в іншій консультації.

Чи зобов’язаний нотаріус безкоштовно мене консультувати з приводу всіх питань по спадкуванню?

Нотаріус зобов’язаний діяти відповідно до законодавства України. Але інколи, особливо часто це зустрічається в державних нотаріус, незважаючи на їх дійсну компетенцію, вони забувають вказати спадкоємцям на певні нюанси. Наприклад да якого періоду можливо відмовити від спадщини на користь інших, коли потрібно подати у суд на усунення від права на спадщину, інші правові особливості. Тому рекомендація: скористайтеся послугами адвоката и юриста по спадкових питаннях.

Чи набагато послуги приватного нотаріуса дорожчі від послуги державного нотаріуса у м. Київ?

З власного досвіду: на даний момент нотаріальне оформлення у приватного нотаріуса не набагато дорожче ніж оформлення у державного нотаріуса. Комфорт при оформленні спадщини того вартує.

Як домовлятися щодо ціни нотаріуса по оформленню спадкових прав.

Дуже часто бувають випадки, коли спадкоємець не домовиться зразу з нотаріусом про ціну, яку він заплатить після повного оформлення спадщини. Зокрема бувають випадки, коли спадкоємець здивований ціною, яку йому називає нотаріус. Тому порада: домовляйтеся з нотаріусом щодо цінової політики зразу. Питайте всі нюанси. Запитуйте, яку остаточно суму вами буде йому заплачено і коли. Від чого залежить ціна на нотаріальні послуги.

З питань оформлення спадщини, оформлення спадщини під ключ, оцінки майна, нотаріального оформлення спадщини, звертайтесь за адресою:

м. Київ, вул. Харківське шосе 170,

оф. 254

098-821-66-42

З повагою ЮК “ДОМПРАВО”

Юридичні послуги спадкові питання.

Юридична консультація – оформлення спадщини.

Судова практика оформлення спадщини.

Позовні заяви по спадкових питаннях.

Стаття “Вибір нотаріуса – спадщина.” російською мовою…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *