Як довести факт не проживання в квартирі, коли виписують?

Юридична консультація: як довести факт не проживання в квартирі, особи. дана консультація стосується випадків, коли особу прагнуть позбавити виписати з квартир, що знаходиться в приватній, комунальній, державній власності,  з підстав не проживання в житлі більше шести місяців або року.

Відповіді, на питання, які може надати адвокат або юрист по житловому праву.

Коли потрібно доводити факт не проживання без поважних причин у житлі?

В суди, у випадку коли позивач звертається з вимого про позбавлення права користування (виписка) особи з причин не проживання понад встановлені терміні потрібно довести обставину не проживання.

Чим позбавлення права користування (виписка) особи відрізняється від її виселення?

Виселення особи передбачає, що відповідач проживає у займаному житлі, а позбавлення права користування передбачає, що особа не проживає в квартирі або будинку, але не хоче виписуватися, зніматися з реєстрації місця проживання.

Які докази можливі у справі про виписку особи з причини не проживання?

Доказами у справі, де потрібно довести факт не проживання можуть бути: свідки, акти про не проживання, документи про сплату комунальних платежів, пояснення або їх покази в якості свідків. Також дуже поширеним є випадок, коли відповідач, особа, яку виписують визнає обставину не проживання.

Чи можуть в якості свідків виступати родичі і близькі знайомі позивача?

Родичі, близькі знайомі можуть бути свідками. Законодавство України цього не забороняє. Але, головне, що б вони дійсно могли підтвердити факт не проживання особи в квартирі або будинку.

Чи обов’язково потрібен акт з жеку про не проживання?

На мою думку акт з жеку, чи акт складений місцевим депутатом не обов’язків у справах про виписку (позбавлення права користування). Але дуже часто без бумашки ми казашки, і судді їх люблять. Але у разі відсутності такого акту, але наявності інших доказів, його може не бути.

Коли позивач може бути допитаний свідком у справі про виписку?

Якщо відсутні інші докази, які підтверджують ту обставину, факт, що особа не проживає у квартирі понад встановлені терміни пропоную заявити клопотання про допиті у якості свідка самого позивача, оскільки тільки він, фактично, може підтвердити той факт, що відповідач день і ніч не заходив у квартиру.

Що можуть підтвердити платіжні документи про сплату комунальних послуг?

Наявність чеків про сплату за комуналку у позивача підтверджує обставину, що тільки особа , яка звертається в суд про виписку, сплачує за квартиру чи будинок. Також, часто буває, що коли у квартирі ніхто не проживає, то з даних квитанцій за воду, газ, електроенергію, квартплату видно, що квартирою ніхто не користується.

Адвокат по квартирних справах знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. Харківське Шоссе, 170, офіс 254

098-821-66-42

Адвокат з питань нерухомості.

Юридична консультація з питань позбавлення права користування нерухомістю

Судова практика – квартирні питання.

Позовні заяви з питань користування нерухомістю.

Стаття “Як довести факт не проживання в квартирі, коли виписують?” російською мовою…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *