АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

ЗРАЗОК АДВОКАТСЬКОГО ЗАПИТУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, ПРИВАТИЗАЦІЇ, РЕЄСТРАЦІЇ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

АДВОКАТ: ЖИТЛОВІ СПОРИ ТА ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: НУРЕХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО НЕРУХОМОСТІ

СУДОВА ПРАКТИКА ПО НЕРУХОМОСТІ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ

 

 

 

А Д В О К А Т

ПІБ

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 0000

видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 00.00.0000 року

 

02081, м. Київ, вул. __________, буд. 0, кв. 0

е-mail: __________     тел.: __________

 

«0» серпня 20__ року

Відділ з питань реєстрації

місця проживання/ перебування

фізичних осіб Голосіївської РДА м. Києва

 

 

Мною надається правова допомога ПІБ, 00 квітня 0000 року народження, щодо приватизації, оформлення права власності на квартиру за адресою: м. Київ, вул. __________, буд. 0, кв.0.

     Відповідно до договору про надання правової допомоги ПІБ уповноважує мене здійснити дії щодо подачі адвокатського запиту та отримання копії ордеру на вище згадану квартиру в якій вона зареєстрована в Комунальному концерні «Центрі комунального сервісу» та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва», написання адвокатського запиту щодо встановлення факту смерті та зняття з реєстрації місця проживання колишньої дружини ПІБ її покійного батька, яка померла 00 лютого 20__ року в Дніпропетровській області, Криворізькому районі, село _________, вул. __________, буд. 00. Моєму Клієнту відомо, що наймач квартири 

Відповідно до ст.20 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат має право вчиняти будь-які дії, не заборонені законом, правилами адвокатської етики та договором про надання правової допомоги, необхідні для належного виконання договору про надання правової допомоги, зокрема звертатися з адвокатськими запитами, у тому числі щодо отримання копій документів, до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, а також до фізичних осіб (за згодою таких фізичних осіб) та збирати відомості про факти, що можуть бути використані як докази, в установленому законом порядку запитувати, отримувати і вилучати речі, документи, їх копії, ознайомлюватися з ними та опитувати осіб за їх згодою.

Відповідно до ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокатський запит — письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.

Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

У разі якщо задоволення адвокатського запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як десять сторінок, адвокат зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Відповідно до ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України «Про інформацію», “Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень» та «Про засади запобігання і протидії корупції», або на адвокатський запит, запит кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, її палати або члена відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»-

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, –

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

     Прошу Вас, встановити факт смерті ПІБ 00 травня 0000 року народження, яка померла 00 лютого 0000 року та зняти її з реєстрації за адресою: м. Київ, вул. __________, буд. 0, кв. 0 у зв’язку зі смертю. Отримати свідоцтво про смерть ПІБ і зняти її з реєстрації самостійно не можемо, оскільки не є її родичами, не спілкувалися з нею ніколи. Про смерть ПІБ нам стало відомо від спільних знайомих. ПІБ померла 00 лютого 0000 року в Дніпропетровській області, Криворізькому районі, село _____, вул. _____, буд. 0.

 

     Одночасно повідомляю, що ПІБ, не заперечує проти розголошення її персональних даних, які будуть встановлені в результаті наданої відомості.

Відповідь на цей запит прошу направити за адресою:

02081, м. Київ, вул. __________, буд. 0, кв. 00.

Додатки:

  1. Належно засвідчена Копія Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю ПІБ
  2. Належно засвідчена копія Ордеру серії КВ за № __________ від 00.00.20__ р.на ведення справи.
  3. Належно засвідчена копія Витягу (договору) про надання правової допомоги від 00.00.__ року.
  4. Належно засвідчена копія паспорту та коду ПІБ

 

 

 

 

 

Адвокат                                                                                                                               ПІБ

 

Позовна заява про усунення перешкод у користуванні власним житлом шляхом вселення

Заява про забезпечення позову

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *