Зразок пояснень що відібрані в письмовому, які відібрані адвокатом.

Зразок пояснень що відібрані в письмовому, які відібрані адвокатом в процесі представництва інтересів клієнта.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дані пояснення відібрані адвокатом в процесі його діяльності, у справі щодо представництва інтересів у сімейному спорі. Дані пояснення відібрані адвокатом як реалізація статті 20 ЗУ «Про адвокатуру….

Адвокат Найкращий Сімейний Адвокат,

відібрав пояснення у гр. __________________,  19___ року народження, яка працює на посаді «клієнт сімейного адвоката»  в будинку за адресою:

м. Київ, вул. Адвокатська, 34

«____» ___________ 2017 року

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», я адвокат Найкращий С.А.. за згодою особи маю право скласти пояснення громадянина по справі, яка знаходиться у моєму провадженні.

Я, ________­­­­­­­­­­­­____________ згодна надати адвокату сімейному пояснення і відповісти на його запитання _______________.

(підпис)

Вимоги ст. 63 Конституції України мені роз’яснено _______________.

(підпис)

ПОЯСНЕННЯ

 По суті поставлених мені питань пояснюю наступне.

Я, громадянка України (ПІБ)__________, 19____ року народження, зареєстрована за адресою: м. ………………..є пенсіонеркою, з 0000 року працюю на посаді клієнт адвоката за адресою: м. Київ, вул. Адвокатська, 34

З мешканцями квартири №000  познайомилася з перших днів моєї роботи в цьому будинку, це родина :

Також, я в листопаді місяці 2016 року познайомиляся з Чоловіком Клієнта та її малолітніми дітьми.

Вказаних мешканців знаю як освідчених, ввічливих, доброзичливих, порядних, привітливих, відкриті серцем та душею громадян, які є різними за віком, але проживають у злагоді та мирі між собою та сусідами.

Також, мені відомо, що Клієнт Адвоката, яка на шостому місяці вагітності змушена, через зневажливу поведінку її чоловіка, переїхати разом з дітьми: Дитина та Маленька Дитина, із-за меж м. Києва з приватного будинку в квартиру до своєї родини Данилюк: мами, бабусі та дідуся.

Вважаю за необхідне зазначити та звернути увагу на поведінку молодої особи – Неправильного, який в грудні місяці 2016 року мені був представлений Клієнтом сімейного Адвоката як чоловіка, батька її дітей.

Так, коли Вона перебувала на останніх днях вагітності та після пологів, у період часу з березня до квітня 2017 року під час мого чергування помітила, що Просто Вася самостійно виводив діток Дитину та Маленьку у двір нашого будинку. Протягом досить короткого часу, приблизно хвилин 30, від повертався з дітьми, які буди стривожені та відверто противилися його вимогам, а саме: Дитина був сумним, не бажав проходити в парадне будинку за, що такий собі за капюшон комбінезону (комір куртки)  втягнув його у будинок, а Маленька була сильно розгублена та просилась до мами.

Після цього випадку я дітей самостійно з НИМ не бачила.

Також, мені відомо, що на теперішній час родина Клієнтів Адвоката сумують з приводу смерті новонародженої Самої Маленької, яка померла через важку хворобу.

На перерішеній час, мені не відомі особи, які б відвідували мешканців квартири      № 000 як бабуся та дідусь малолітніх Дитини та Маленької.

Мною прочитано, з мої слів записано вірно ______ підпис (_______ПІБ), ____дата.

 Пояснення відібрав адвокат                                                          С. Н. Адвокатище

 

Юридичні послуги (адвокат, юрист): спадкові, сімейні, питання нерухомості — в місті Київ.

Консультації юристів по спадкуванн., нерухомості, по сімейних питаннях.

Зразки процесуальних документів.

Судова практика — нерухомість, спадкування, сімейні спори.

Зразок пояснення адвоката на російській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *