Заява про встановлення факту смерті в на тимчасово окупованій території (зоні АТО) 2019.

Зразок заяви про встановлення факту на тимчасово окупованій території ( в зоні Ато).

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дана заява подається до суду для встановлення факту смерті особи, що померла на тимчасово окупованій території або як кажуть в зоні АТО. Дана заява може бути використана у реальній справі. З рішенням суду про встановлення факту смерті, особа спадкодавець може отримати свідоцтво про смерть спадкодавця.

ВІДЕО ПОРАДИ АДВОКАТА ЮРИСТА ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ФАКТІВ…

 Адвокату справах про спадкування в місті Київ.

До Дарницького районного суду м. Києва

вул. О.Кошиця, 5-а, м. Київ, 02068

Заявник:

Заявник  Встановлювач  Смерті,

0000  року народження,

Ідентифікаційний податковий номер 00000000000,

місце реєстрації за адресою:

м. Київ, прдекабристів, 00, кв.000,

адреса для кореспонденції:

вул. Харківське шосе, 170, кв.254, м. Київ, 02091

e-mail: відсутній

тел.: (098) 821-66-42

 

заінтересована особа:

Дарницький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у м. Києві

Код ЄДРПОУ 26089084

вул. Заслонова, 16,м. Київ, 02099

тел.: (044) 566-37-55,

e-mail: darnytskyi@ukr.net

З А Я В А

про встановлення факту смерті

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ У МІСТІ КИЇВ ПО СПАДКОВИХ ПИТАННЯХ.

00 грудня 0000 року у віці 84 роки помер мій дідусь особа Померла Ато, 00 жовтня 1900 року народження, уродженець с. Юридичне, Київського району, Липецької області, Російської Федерації, який був зареєстрований у місті Шахтарськ, смт Нотаріальне, Донецької області в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Я, маючи у наявності Свідоцтво про смерть та Довідку про причини смерті батька, що видані на тимчасово окупованій території України, звернулась до Відділу державної реєстрації актів цивільного стану щодо проведення реєстрації смерті особа Померла Ато.

Проте, отримати свідоцтво про смерть у відділі державної реєстрації актів цивільного стану неможливо, оскільки факт смерті відбувся на тимчасово окупованій території України, на якій неможливо отримати медичний документ, що може бути прийнято відділом державної реєстрації актів цивільного стану для здійснення реєстрації смерті відповідно до статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стан». Додатково мені було роз’яснено, що рішення суду про встановлення факту смерті особи є єдиною підставою для державної реєстрації смерті особи на підставі медичних документів, оформлених медичними закладами на території непідконтрольній українській владі.

Факт смерті особи підтверджується наступними документами:

  • свідоцтвом про смерть виданого Шахтарським міськрайонним відділом запису актів цивільного стану Державної реєстраційної Палати Міністерства юстиції Донецькою народною республіки від 00.00.2000 року;

  • довідкою про причини смерті виданої Муниціпальною установою «Центр первинної медико-санатарної допомоги міста Шахтарськ» від 00.00.2000 року.

Встановлення факту, що має юридичне значення, необхідно мені для державної реєстрації смерті померлої особи, проведеної державним органом України.

Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 315 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту смерті особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту смерті.

Згідно ст. 317 ЦПК України заява про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути подана родичами померлого або їхніми представниками до суду за межами такої території України. Справи про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, розглядаються невідкладно з моменту надходження відповідної заяви до суду.

Відповідно вимог п.21 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» заявники у справах за заявами про встановлення фактів, що мають юридичне значення поданих у зв’язку із збройною агресією, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією території України,… звільняються від сплати судового збору.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 315, 317 ЦПК України, –

Сайт: адвокат спадкування на російській…

 прошу Суд:

Встановити факт смерті громадянина України особа Померла Ато, 03 жовтня 1934 року народження, уродженець с. Юридичне, Київського району, Липецької області, Російської Федерації, який помер 00 грудня 0000 року у місті Шахтарськ, смт Контарне, Донецької області у віці 84 роки.

Прошу справу розглянути без моєї присутності.

 Додаток:

  1. копії свідоцтва про народження Особа Л.С.;

  2. копії свідоцтва про укладення шлюбу Заявник Встановлює Факт

  3. копія свідоцтва про народження Заявник В.Ф.

  4. копія свідоцтва про шлюб Заявника В,Ф.

  5. копія паспорта та ІПН Заявник В.Ф.

  6. копія свідоцтва про смерть Заявник В.Ф.;

  7. копія довідки про причини смерті Заявник В.Ф.;

  8. копія заяви – 1 прим.

„ ____” січня 2019 р.                                                 ____________ В.Ф. Заявник

АДВОКАТ У СПРАВАХ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ФАКТІВ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *