Звільнення спадкового майна із під арешту, Київ

Юридична консультація: Звільнення спадкового майна з під арешту:

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Питання до юриста:

Після смерті моєї племінниці залишилася квартира. На мене був складений заповіт. після подачі заяви про видачу свідоцтва про право на спадщину до нотаріуса, нотаріус видав мені відмову, оскільки десять років тому, на все майно моєї племінниці був накладений арешт. Згідно витягу із реєстру заборн арешт накладений на підставі рішення адміністрації, яким моя племінниця була позбавлена батьківських прав щодо свого (тепер уже повнолітнього) сина. Після цього син померлої був усиновлений. В адміністрації, на підставі рішення якої був накладений даний ареш відмовляються його знімати, чи видавати будь-який документ, для зняття даного арешту. Знайомі кажуть, що потрібно звертатися до юриста чи адвоката для звернення в суд. Однак хочу звернутися до суду самостійно. Підскажіть: на якій підставі підставі потрібно звертатися до суду? Дякую.

Консультація юриста по спадковому питанню:

Підставами у вашій справі є наступне:

Ви є єдиним спадкоємцем померлої і у звязку з накладенням арешту на майно померлої не маєте змоги оформити свої спадкові права.

Щодо сина померлої сестри, то всі правовідносини між ним і його покійною матірю, у звязку із смертю останньої припинені.

Згідно законодавчих актів, що діяли на момент накладення арешту та момент усиновлення дитини, щодо якої батьки позбавлені батьківських прав, припиняються всі майнові та особисті немайнові відносини між усиновленими та батьками по крові. Разом з тим, з моменту вибуття такої дитини з-під опіки дитячого будинку обтяження на нерухоме майно повинно бути скасовано.

Оскільки на даний момент відповідно до законодавства України неможливо зняти арешт у позасудовому порядку, то ви як спадкоємець можете вимагати зняття даного арешту через суд.

Допопомога професійного юриста, адвоката в Дарницькому районі при складанні позовних заяв,
консультації по житловим, сімейним, спадковим суперечкам.
Адвокат, захист Ваших інтересів у суді Києва та передмістя.
Господарчі суди та суперечки.
Адвокат, юрист, Дарницкий район Киева, юридическая консультация в Киеве, тел. 050-469-11-13, skype - dompravo, www.dompravo.kiev.ua

Адвокат, юрист – Київ, Дарницький район, Харківське шосе 170

Дзвоніть будь ласка по тел. 050-469-11-13, 098-821-66-42, 044-361-16-84,
поставте Skype і дзвоніть до нас безкоштовно.
інтернет-дзвінок Skype: dompravo
Skype Me™!
e-mail: dompravo@gmail.com

Юрист/адвокат спадкові питання… 0988216642

Юридична консультація зняття арешту з спадкового майна на російській…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *