Безкоштовна юридична консультація Київ

Безкоштовна юридична консультація Київ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Юридична консультація безкоштовно в Києві це правда!

Щоб отримати безкоштовно юридичну консультацію достатньо просто передзвонити.

Надаємо безкоштовну юридичну консультацію з наступних питань:

Спадкові питання:

 • оформлення спадщини,

 • суди з приводу спадкування,

 • інші питання пов’язані із спадковим майном.

Нерухомість (квартині питання):

Розподіл майна:

 • розподіл майна між співвласниками,

 • розподіл майна між подружжям,

 • розподіл майна між особами, що перебували у цивільному шлюбі,

 • інші питання пов’язані з квартирними питаннями.

Юридична консультація надається тільки з вище зазначених питань.

Для отримання юридичної консультації безкоштовно — просто передзвоніть.

Юридична консультація у м. Київ надається як по телефону так і в офісі.

Якщо в нас немає можливості відповісти на ваше питання вже і ми обов’язково вам пере телефонуємо.

Юридична консультація в офісі надається за попереднім записом.

Запам’ятайте ми дійсно надаємо безкоштовну юридичну консультацію.

Адреса безкоштовної юридичної консультації у Києві з житлових, спадкових, питань пов’язаних із розподілом майна:
Безкоштовна юридична консультація Києв
Адвокат, юрист – Київ, Дарницький район, Харківське шосе 170

Контакти юридичної безкоштовної консультації детальніше
Дзвоніть будь ласка по тел.

050-469-11-13, 098-821-66-42, 044-361-16-84,
поставте Skype і дзвоніть до нас безкоштовно.
інтернет-дзвінок Skype: dompravo
Skype Me™!

Стаття “Безкоштовна юридична консультація Київ” російською мовою…

23 коментарі до “Безкоштовна юридична консультація Київ

 1. SIL SIL

  У судовому засіданні відповідач повідомив суд, що нібито підприємство сплатило мені якусь суму грошей, при цьому нічого конкретного не вказав, на надав доказів. Як мені реагувати? Подати заяву до прокуратури за наклеп?

  1. Адвокат, юрист, Київ Автор публікації

   Належними доказами у цивільному процесі можуть бути тільки письмові докази. Отже стягунти з Вас якісь кошти навряд чи зможуть. Щодо заяви про наклеп — то це ваше бажання. Вважаємо, що це марна трата часу.

 2. Катерина

  Добрий вечір. Я є співвласником квартири в ОСББ, у нашому домі багато людей на міжповерховому просторі зробили собі комори, якими перегородили вихід на балкон, але спільним східцям і ліфту вони не перешкоджають. Більшістю голосів на загальних зборів ОСББ було проголосовано за ці комори, та проти їх демонтажу. Але через певний час одна жінка спираючись на Цивільний кодекс ст.382 попросила знести ОСББ комору і вони знесли. Але інша сторона спирається на Закон про ОСББ. Хто правий? Дякую

 3. Наталія

  Добрий день,підкажіть,будь ласка,які мені потрібні документи подати до нотаріуса на спадщину,якщо всі документи знаходяться у рідної сестри.Заповіту нема.Будинок належав батькові,в будинку крім покійного батька ніхто не прописаний. Дякую.

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Якщо сетра не буде віддавати документи, топрийдеться визнавати право власності на майно у порядку спадкування

 4. Анатолій

  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна вважати, що земельнийа ділянка приватизована, якщо я отримав у державного реєстратора витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на земельну ділянку, яку я нещодавно придбав і приватизував.Державний реєстратор запевнив, що ділянка приватизована і більше нікуди звертатись не потрібно, але на державній кадастровій карті на моїй земельній ділянці тип власності не визначено. Чи потрібно мені ще кудись звернутись? Дякую.

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   У разі наявності витягу про державну реєстрацію права власності на вашу землю — вважайте, що вона перебуває у вашій власності.
   Приватизація це зовсім інше.

 5. Иван

  Добрый день, подскажите пожалуйста, существует ли на данный момент упрощенная система легализации балкона-самостроя на 1 этаже 9этажки (не консольный,балкон с подвалом) возможно еще действует строй.амнистия? Если да, то какой механизм реализации? Спасибо огромное

  P.s. Не можем приватизировать квартиру из за этого..

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. На даний момент не існує спрощеної системи. Щодо Вашої ситуації то її і не існувало.

 6. Юрій

  Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка, консультацією.
  Після смерті батька у спадок вступили я та дві сестри на автомобіль та будинок. Одна сестра відмовляється від частки на авто, а інша проживає в Москві та не йде на контакт і згоду у викупу мною її частки автомобіля. Я написав позовну заяву до суду про примусове припинення права властності на її частку з компенсацією згідно ст. 365 ЦК України.
  мене цікавить наступне:
  – чи можна подати до суду про припинення частки на авто, а будинок залишити на потім.
  – якщо позовна заява буде складена неправильно то чи потрібно буде платити судовий збір другий раз після того як я перероблю позовну заяву і понесу її другий раз.
  Дякую.

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. Вибачаємся, що трошки з запізненням.
   Можна написати позов про припинення її частки на автомобіль, якщо є підстави.
   Якщо Вашу позовну заяву залишать без розгляду то судовий збір не повертається.
   Порада: подавайте позовну заяву без судового збору. Якщо суд в Ухвалі вкаже, що єдина проблема судовий збір — тоді сплатите.
   Але, Ви не думаєте, що у Вас відсутні підстави для задоволення позову.

 7. Вікторія

  Допоможіть будь ласка! Сестра з чоловіком прожила 8 років, мають спільну доньку 5 років, але в цивільному шлюбі. Дитина прописана з батьком мама прописана окремо сталося лихо чоловік помер, дитина залишилася прописана сама в квартирі що робити в цій ситуації? Свекруха в квартиру не пускає.

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрго дня. Якщо батьком дитини записаний померлий, то дитина є спадкоємницею першої черги. У даному випадку потрібно звертатися до суду для ззахисту своїх прав (спадкування, користування). Тощо… Дякую.

 8. Роман

  У на в країні практично не ведеться боротьба з просроченою продукцією в магазинах. Питання у тому якщо я купив просрочі продукти, техніку, с/г продукти, і т.д.. Використав їх, або ж спожив, якщо прийти в магазин із упаковкою з цих товарів ( тільки упаковкою де видно термін придатності ) і чеком ( що показує що іменно тут було куплено ) чи повернуть гроші за цей товар?

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Доброго дня. На жаль ми займаємося тільки питаннями нерухомості, спадкування і поділу майна. дякуємо.

 9. Сергій

  Я знаходжуся у процесі оформлення спадщини за рідним дядьком. Мій батько, рідний брат померлого, помер раніше.
  Згідно з Законом України від 23 лютого 2017 року №1910-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини” друга черга спадкування звільняється від оподаткування.
  Також, згідно із статтею 1266 ЦК “Спадкування з правом представлення”: “3. Племінники спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові (сестрі, братові спадкодавця), якби вони були живими на час відкриття спадщини.”
  Чи можу я, як племінник потрапляти у другу чергу спадкування і звільнятися від оподаткування спадщини?
  Дякую.

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день.Згідно думки пятьох нотаріусів, з якими спілкується колектив нашої юридичної фірми, на даний момент Ви повинні сплачувати податок у максимальному розмірі.

 10. юлія

  підкажіть будь ласка,прийшов лист з виконавчої про стягнення аліментів,які мій колишній цивільний чоловік через суд присудив на дитину,але діло в тім ,що дитина проживає зі мною,а забирати заяву з виконавчої він не хоче,як бути в такій ситуації?

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. Якщо аліменти стягували з Вас, бо на той момент дитина проживала з Вашим чоловіком, то Вам потрібно звертатися до суду про зміну сторони стягувача по аліментам.Дякую.

 11. Юля

  Доброго дня.Підкажіть будь-ласка,що робити.Мій чоловік помер майже три роки тому.У нього був гараж в кооперативі,де ніодин гараж не приватизований.Після смерті я в кооператив написала заяву і через пів року гараж переписали на мене,так як інші спаткоємці не звиртались.А тепер коли я вирішила продати гараж,знайшлись спадкоємці,що робити в такій ситуації?

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. Скорше всього Ваші спадкоємці не звернулися за спадщиною в шестимісячний термін. Відповідно вони спадщину не прийняли. Тому Вам переживати нема що.
   Також оскільки в кооперативі на вас переписали не гараж, а прийняли Вас в члени кооперативу, тому спадкоємці до гаражу ніякого відношення не мають.
   Для надання повнішої відповіді на ваше юр запитання потрібно мати точнішу інформацію.
   Дякую за звернення.

 12. Амелия

  у физ.лица есть коммерческое помещение. Договора аренды на землю нет. Он должен платить большой налог на землю, (у него 12 га). На сколько большой налог, если выкупить эту землю у государства? к какой категории отнести коммерческое помещение? помогите разобраться. Земля коммерческого назначения относится к категории земли хозяйственных сооружений? Есть ли финансовая разница землепользователь он (ст 269.1 пк) или станет собственником – если собственником станет на сколько больше плата?

  1. Адвокат Київ Автор публікації

   Добрий день. Якщо можна уточнити: В якому місті (населений пункт) знаходиться земельна ділянка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *