ЯК ЗБЕРЕГТИ ДОКУМЕНТИ. ВТРАТА. ПОЖЕЖА. ВІЙНА

ПОРАДИ АДВОКАТА ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ…

📍 ДОПОМОГА АДВОКАТА З ПРИВОДУ СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМОСТІ, СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ: ПРАЦЮЄМО У МІСТІ КИЇВ ТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

0988216642

Береженого БОГ береже. Як підтвердження цього можна навести рекламну статистику страхових компаній, які стверджують, що з тими особами, які страхуються стається менше прикрих випадків.

І війна, яка триває нам натякає, що документи потрібно зберігати надійно, що б не мати зайвих проблем і величезної втрати часу в майбутньому.

ЧОМУ ТРИВОЖНА ВАЛІЗА МОЖЕ НЕ ДОПОМОГТИ?

Якщо покладатися тільки на тривожну валізу, то її можна забути втратити, бесплатно продати .. Оскільки іноді бувають ситуації, коли життя і безпека дорожчі і не до тої ТОРБИНИ з бумагами, які мало що вартують у порівнянні з ВАШОЮ безпекою.

І У зв’язку з війною, багато хто з Вас чув про такі випадки, коли документи кидали, губили, тому розглянемо декілька інших альтернативних варіантів їх збереження для себе любимых…

ХМАРИ ДИСКИ КОПІЇ

Про зберігання копій на електронній пошті, диску, інших хмарних сервісах всі чули, але Є нюанси

Тут основна проблема, це те що багато хто і такого через свою лінь не робить. Хоча в телефоні пів дня проВодить…

Зберігайте копії на декількох незалежних сервісах. Тому що якщо один з них зникне, ляже, чи ви забудете пароль. У Вас Шановні буде електронна заначЕЧка, де Ви зможете взяти важливі електронні версії Ваших дорогоцінних бумаг.

На память приходить історія особи, яка забула пароль до акаунта, а там біткоіни на якісь лярди.

То пам’ятайте ДРУЗІ, інтернет інтернетом, але Варто подумати про наступне

КОПІЇ КОПІЇ КОПІЇ…

Мати бумажні копії документів ніколи не завадить. Але доля копій документів, які зберігаються поруч з оригіналами з метою їх збереження це все рівно, що зіскочити з девятого поверху під час вибуху.

Через це, шановні друзі тримайте копії Ваших бумаЖОК в іншому якомусь місці. На роботі, в родича, чи зберігайте їх в любимого вуйка чи вуйни на західній Україні. Як кажуть краще перебздІтИ ніж недобздіти

Але просто копії документів, у разі їз втрати мало що підтверджують. Хіба що Ви будете мати точні дані ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЦИХ ВАЖЛИВИХ БУМАГ….

ТОМУ ВИ ПОВИННІ МАТИ НЕ ПРОСТО КОПІЇ, А НОТАРІАЛЬНІ ПОСВІДЧЕНІ….

Для полегшення життя, якщо ВТРАТА ДОКІВ станеться, те від наслідків чого я хочу Вас вберегти, рекомендую нотаріально посвідчити, або якимось іншим чином засвідчити Вашу документацію, наприклад копію Вашої трудової книжки можна засвідчити на роботі, документ виданий в сільській раді, можна засвідчити там, тобто правило, хто видав, той і засвідчує. Це якщо поблизу під рукою немає нотаріуса. Тоді дані документи, будуть ще й підтверджувати ті факти, які Вони мають підтверджувати, Документи про власність – власність. Документи про народження факт народження. і ТАК ДАЛІ. БО НОТАРІАЛЬНА КОПІЯ ІНОДІ МАЄ СИЛУ ОРИГІНАЛУ.

І ОСТАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЯ:

Найважче відновити документи яких нема, бо Ви вчасно їх не оформили…. Отож найвідданіші глядачі каналу, бо додивилися до цього моменту ПАМ’ЯТАЙТЕ: Все повинно бути зроблено в свій час…

Дякую ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ Вам за увагу.

Напишіть Ваші рекомендації, як зберегти документи в коментарях. БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ…

Канал Юридична компанія ДОМПРАВО

✅ Підписатися на YouTube канал:

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО – YouTube

✅ Соціальні мережі:

🟦 Facebook: https://www.facebook.com/dompravo/

🟨 Twitter: https://twitter.com/dompravo

🟦 Telegram: https://t.me/dompravokyev

🟨 Instagram: https://www.instagram.com/dompravo/

🟦 Tiktok:  https://www.tiktok.com/@dompravo/

📌 ПРАЦЮЄМО У МІСТІ КИЇВ ТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Адвокат Володимир Клим.

 

1 коментар до “ЯК ЗБЕРЕГТИ ДОКУМЕНТИ. ВТРАТА. ПОЖЕЖА. ВІЙНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *