Як використовують Забудовники майже законні схеми обману…

Як використовують Забудовники майже законні схеми обману…

Як використовують Забудовники майже законні схеми обману.

Сфера нерухомості завжди притягала численних шахраїв, тому що навіть одна успішно проведена операція приносить її організаторам значний дохід.

Сьогодні в різних містах країни широко розвинене будівництво житла, тому і шахрайських схем в цій галузі стало досить багато, щоб не звертати на них увагу.

У цій статті будуть розглянуті ті схеми обману клієнтів, які можуть застосовувати Забудовники, оскільки останнім часом саме через такі дії з’явилося дуже багато потерпілих.

Одна з поширених схем обману Забудовником Інвестора (покупця) грунтована на використанні примарних обіцянок начебто запланованого будівництва широкого кола підприємств соціальної сфери в районі зведення будинку.

На практиці будівництво таких установ або взагалі не починається, або заморожується, а потім несподівано переходить у будівництво ще одного житлового будинку.

У наступна схемі для обману використовується значно нижча вартість квадратного метра житла, встановленого Забудовником, в порівнянні з існуючими в мікрорайоні цінами, що свідчить про його задумку надалі підвищити ціну за допомогою накруток, або взагалі обдурити Інвестора, т.я.,у збиток жоден Забудовник працювати не буде.

Інвесторів також повинна насторожити встановлена Забудовником велика знижка на ціну житла, яка може бути запропонована при першому внеску, або за умови внесення одноразової повної вартості житла.

Іноді забудовник може укласти договір з Інвестором не безпосередньо, а використовуючи для цього іншу організацію, яка нібито є одним з його підрозділів. Природно,що укладення договору з такою організацією не накладає ніяких обов*язків на Забудовника, тому його подальші дії спрямовані тільки на обман клієнта і отримання максимальної незаконної вигоди без яких-небудь неприємних наслідків, оскільки ця організація незабаром зникає, а довести її змову із Забудовником буде складно.

Наступна схема обману Інвестора ґрунтована на використанні агентства нерухомості, з яким Забудовник укладає договір на продаж житла. Крім того, Забудовник і особисто продає помешкання зацікавленим Iнвесторам. Спільний реєстр обліку помешкань, що продаються, зазвичай не ведеться-у кожній з організацій свій реєстр. Природно, що мають місце випадки, коли на одне помешкання оформляються договори двох Інвесторів, кожен з яких сплачує вартість помешкання. Після здачі будинку в експлуатацію кожен з Інвесторів пред’являє свої права на помешкання. Забудовник звинувачує в подвійному продажі агентство, а агентство – Забудовника. Постраждалий Інвестор(покупець) намагається повернути витрачені гроші, що далеко не завжди йому вдається зробити.

Ще одна поширена схема обману Інвестора грунтована на використанні додаткових платних послуг, як, наприклад, пропозиція клієнтові надати йому допомогу в оформленні права власності на нерухомість. За таку послугу Інвесторові доведеться сплатити чималу суму, а оформлення необхідних документів може бути виконане так некоректно, що потім йому буде проблематично отримати право власності на помешкання з – за численних помилок в документах, які потім потрібно буде виправляти самому постраждалому в численних перегонах по різних організаціях.

Наступний спосіб обману грунтований на використанні недостатньої обізнаності клієнта, яку Забудовник може використати під час підписання договору. Так, іноді Інвесторові можуть запропонувати підписати попередній договір і тоді йому надають документацію із орієнтовними розрахунками, приховуючи від нього,наприклад, точні розміри площі квартири.В наслідок цьогоі Інвестор може отримати помешкання меншої площі,ніж та,яка була обумовлена у договорі.

Ще одна схема обману використовує затягування термінів здачі об’єкту в експлуатацію. Для того, щоб прцесс затягування відбувався безкарно, Забудовник в договорі вказує або приблизний термін здачі в експлуатацію, або взагалі, знаючи про неуважність підписантів, у кінці договору включає пункт про своє право змінювати(зрушувати) термін здачі об’єкту. В наслідок цього Інвестор може вселитися в помешкання лише через декілька років після закінчення первинного терміну, вказаного в договорі.

Наступна схема грунтована на продажі помешкань, або приміщень нежитлового фонду, які не належать Забудовникові. Річ у тому, що Забудовники, при укладенні контракту на будівництво з місцевою адміністрацією, зазвичай зобов’язуються після його завершення передати їй частину помешкань та приміщень, але іноді через виниклі фінансові проблеми “забуває” про цей обов*язок і надає їх у продаж. В наслідок цього, деякі покупці купують помешкання,які призначені місцевій адміністрації, і т.я.,їх угода з Забудовником може бути визнана не дійсною, то такому покупцеві дістаються лише важко вирішувані проблеми.

Але найпоширеніша форма обману- це підміна під час будівництва розрекламованих у проекті матеріалів високої якості значно дешевшими аналогами. Адже якраз підлога, вікна, теплі стіни, надійні ліфти, що запроектовані з високоякісного матеріалу,мають і високу вартість в укладеному договорі. Тому, виявивши такий обман, потрібно відразу ж звернутися до Забудовника з вимогою усунути виявлену невідповідність за його рахунок.При відмові Забудовника, необхідно звернутися до суду з відповідним позовом.

 Висновок

Таким чином недобросовісні Забудовники можуть використати різні схеми обману.Тому не треба квапитись підписувати договір,краще буде зробити його ксерокопію і уважно вивчити текст вдома. Якщо при цьому виникнуть сумніви в достовірності приведених даних, то доцільно проконсультуватись у фахівця, незадіяного в співробітництві із Забудовником,або взагалі відмовитись від підписання договору, адже сьогодні існує багато вигідних пропозицій від різних Забудовників. Діючи виважено, можна знайти авторитетного Забудовника і підписати з ним договір на вигідних умовах, в якому враховані права клієнта, а також гарантовани збереження і використання коштів відповідно до складеної угоди.

Юридичний супровід купівлі нерухомості у місті Київ.

Юридичні консультації з приводу купівлі нерухомості.

Позовні заяви по нерухомості.

Судова практика по житловим питаннях…

Як використовують забудовники майже законні схеми на російській мові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *