Визнання заповіту недійсним

Визнання заповіту недійсним

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ -ВИЗНАННЯ ЗАПОВІТУ НЕДІЙСНИМ.

Інформація щодо спадкування актуальна станом на 2022 рік

Я і моя сестра у 1996 приватизували спільно квартиру, в якій разом проживали до моменту її смерті в 2010 році. Нещодавно я довідалася, що перед смертю моя сестра склала заповіт на колишнього чоловіка. Хочу зазначити, що на момент смерті вона хворіла на хронічний стійкий психічний розладом у формі судинної деменції. Заяву до нотаріальної контори я не подавала, оскільки на консультації у адвоката, мені сказали, що якщо на момент смерті я проживаю з спадкодавцем заяву подавати не потрібно.
Колишній чоловік померлої оформив свідоцтво на право на спадщину на себе. Грозиться мене вигнати з квартири, незважаючи, що я є співласником квартири.
Хочу отримати юридичну консультацію чи правильно я зробила, що не подала заяву про прийняття спадщини, чи можу я чогось добитися у судовому порядку?

ВСІ ПИТАННЯ СПАДКУВАННЯ ЗА ЗАПОВІТОМ….

Відповідь юриста стосовно Визнання заповіту недійсним…

Оскільки ваша сестра на момент своєї смерті хворіла і не могла розуміти значення своїх дій і керувати ними то заповіт і свідоцтво про право на спадщину можна визнати недійсним та скасувати, за умови, що у суді ви доведете дану обставину.
Визнавати недійсним заповіт та скасовувати свідоцтво про право на спадщину потрібно на підставі статті 225, 1257 Цивільного кодексу України.
Вам було надано правильну юридичну консультацію відносно того факту, що вав не потрібно подавати заяву до нотаріальної контори, оскільки ви проживали на момент смерті з спадкодавццем.
Право власності на спадкове майно, якщо хтось його оскаржує ви набудете відповідно до ч. 2 ст. 1223, ст. 1261-1265 Цивільного кодексу.
Отже ми вам порекомендуємо звернутися до фахівця для вирішення цього питання. У вас є перспективи.
Також хочу зазначити, що у нашій рубриці судова практика міститься рішення Вищого спеціалізованого суду в подібній справі.

Адвокат визнання заповіту недійсним російською.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *