Архів теґу: Адвокат договір найму квартири

Відсутність ордеру не дорівнює відсутність права на кімнату?

Якщо немає ордеру, то це не означає, що права на кімнату у вас точно немає У даній консультації Ви отримаєте відповідь Юристів та Адвокатів на питання як відвоювати своє право на кімнату у гуртожитку, якщо Ви втратили ордер, чи можливо він навіть і не видався, але проживаєте у кімнаті гуртожитку на постійній основі.   Отже,… Читати далі »

Особовий рахунок і власність на квартиру.

Консультація юриста, що дає право власності особовий рахунок у ЖЕКу? Що таке особовий рахунок? Особовий рахунок це Ваш власний ідентифікатор за яким між Вами та організацією що надає Вам житлово-комунальні послуги проходить розрахунок. Тобто особовий рахунок у ЖЕКу можна порівняти із власним рахунком у банку чи дисконтною карткою у магазині.  Власник особового рахунку являється власником… Читати далі »

Чи можливо успадкувати неприватизовану квартиру?

Юридична консультація з приводу спадкування неприватизованої квартири. Відповіді, які виникають з приводу спадкування неприватизованої квартири. Коли виникає необхідність спадкування неприватизованої квартири? У випадку, якщо крім спадкодавця ніхто не був приписаний у квартирі, в якій він проживав і був приписаний тільки один – виникає необхідність вирішення питання? Як оформити неприватизовану квартиру у спадщину. Чи можливо оформити… Читати далі »

Як залишити право на користування неприватизованою квартирою?

Як залишити право на користування неприватизованою квартирою? Юридична консультація з питання, що робити для того, щоб залишитися приписаним і залишити право на користування неприватизованою квартирою. Як залишитися приписаним та зберегти право проживання в неприватизованій квартирі? Яка квартира є неприватизованою? Неприватизованою є квартира яка не знаходиться у приватній власності. Дана юридична консультація не стосується також кооперативних,… Читати далі »

Укладення окремого договору найму квартири

Укладення окремого договору найму квартири Зважаючи на жилу площу вашої квартири, а саме 10 і 14 кв. м. у вас є можливість змінити договір найму квартири у м. Києві. Дана можливість передбачена ст.. 104, 63, Житлового кодексу України п. 16 постанови Пленуму Верховного Суду України від 12 квітня 1985 року № 2 “Про деякі питання,… Читати далі »