Суди (проблеми) замовника будівництва БФК OLEGIVSKIY

Замовник будівництва БФК OLEGIVSKIY ТОВ «АДАМАНС» суди та проблеми станом на 15.12.2021 року.

ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Юридична інформація по новобудовам міста Київ..

Поради юриста з приводу купівлі квартир в новобудовах…

Послуги юриста при купівлі квартир у новобудовах…

Суди забудовники новобудови міста Києва….

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

  1. Публічного акціонерного товариства “Комерційний банк “Експобанк” подало позов до замовника будівництва БФК OLEGIVSKIY ТОВ “Адаманс” та Закритого акціонерного товариства “Будмпусконаладка” про визнання недійсним договору та визнання відсутнім права.

30 жовтня 2013 року Господарський суд міста Києва у задоволенні Публічного акціонерного товариства “Комерційний банк “Експобанк” позову відмовив.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/34649821

 

  1. Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві подало касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 25.01.2018р. у справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м.Києві до товариства з обмеженою відповідальністю “Адаманс” про застосування заходів реагування і вигляді повного зупинення експлуатації приміщень.

08 червня 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду відмовив у відкритті касаційного провадження за скаргою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 25.01.2018р. у справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві до товариства з обмеженою відповідальністю “Адаманс” про застосування заходів реагування і вигляді повного зупинення експлуатації приміщень.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/74616393

 

З повагою, юристи з питань перевірки новобудов у місті Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *