Спадкування (оформлення спадщини)

Спадкування (оформлення спадщини)

В даній рубриці розглядається відповіді юриста/адвоката щодо питань оформлення спадщини.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО СПАДКУВАННЮ

Питання до адвоката в Дарницькому районі м. Києва щодо оформлення спадщини.:

Шість місяців тому померла моя бабуся. Я є єдиним спадкоємцем. Заяву про прийняття спадщини мною подано вчасно. Нотаріус відмовляється видати свідоцтво про право на спадщину пояснюючи це тим, що відсутні правовстановлюючі документи на спадкове майно. Нотаріус в постанові про відмову вчинення нотаріальної дії вказує, що потрібно звертатися до суду. Чи правомірна такі дії нотаріуса по оформленню спадщини? Яким чином мені оформити спадщину?

ВСЕ ПРО ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ В УКРАЇНІ….

Відповідь адвоката в Дарницькому районі м. Києва по спадщині:

Так Вам потрібно звернутися до суду з вимогою про визнання права на спадщину у порядку спадкування. Підставами для такого звернення будуть наступні норми законодавства:

Згідно ч. 1 ст. 1266 ЦК України, Внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини.

Згідно ст.1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав і обов’язків від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців).

ЯК ВСУПИТИ В СПАДЩИНУ?

Згідно ст. 1218 ЦК України, до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Згідно ст.1297 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов’язаний звернутись до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, тобто зміна власника майна, що підлягає державній реєстрації, неможлива без перереєстрації права власності. Тому свідоцтво про право на спадщину є обов’язковим, коли об’єктом спадкування є нерухоме майно, що підлягає обов’язковій державній реєстрації.

Спадкування (оформлення спадщини)

За правилами ч.1 ст.328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.

Будемо раді надати вам адвокатську допомогу та юридичні послуги з спадкування в Дарницькому районі м. Києва.

Юридичні консультації по оформленню спадщини російською.

З ПОВАГОЮ АДВОКАТ ЩО ЗАЙМАЄТЬСЯ ОФОРМЛЕННЯМ САДЩИНИ….

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *