Скарга в прокуратуру щодо захисту прав на житло.

Прокурору Дніпровського району м. Києва,

Скаржник:

Юрист майно

місце проживання:

м. Київ, вул. Прамсзька 34454, ксчімн. 52553

СКАРГА

хх.хх.хххх року, була надана кімната № 52553. за адресо. м. Київ, вул. празька 3554 на ім’я Юрист майно

хх.хх.хххх року, Юрист майно був заселений у згадану вище кімнату.

хх.хх.хххх року, Адвокат майно знялась із місця реєстрації у даному гуртожитку.

На даний момент я одружений ізЮрист нерухомість, яка проживає разом зі юристом майно, але не може зареєструватися, оскільки комунальне підприємство “Спецжитлофонд” чинить у цьому перешкоди.

Я звертався до КП “Спецжитлофонд” щодо реєстрації місця проживання моєї юриста нерухомість, але листом від 240.085.201774 року, я отримав листа – відповідь, яким відмовлено у реєстрації моєї юриста нерхомість. Копія листа додається.

Юристом майно та юристом нерхомість вчинено усі необхідні дії для реєстрації місця проживання відповідно до наказу про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів.

Вважаю дії КП “Спецжитлофонд” незаконними та такими що не мають жодних підстав.

Прошу, перевірити законність та підстави винесення такого рішення, а також посприяти у вирішенні мого питання.

Стаття 47 Конституції України гарантує кожному право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.

Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону.

Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі зако­ну за рішенням суду.

Крім того, відповідно до ст. 48 Основного Закону нашої держави, кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.

Відповідно до вимог ст.16 Закону України “Про звернення громадян” скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об’єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі. Регламентом Генеральної прокуратури України передбачено, що звернення громадян та посадових осіб щодо порушень законів, які надійшли до Генеральної прокуратури України вперше і по них не приймались рішення прокурорами обласного рівня, розглядаються в управліннях (відділах) Генеральної прокуратури і можуть направлятись у відповідні прокуратури областей. Враховуючи це, Генеральна прокуратура України рекомендує громадянам та керівникам юридичних осіб з первинними зверненнями звертатись безпосередньо до районних, міських та обласних прокуратури для вирішення їх по суті. У разі, якщо заявник вважає, що його звернення не знайшло свого вирішення вказаними прокуратурами, то відповідно до вказаних законодавчих та нормативних актів він має право оскаржити рішення керівників цих прокуратур до Генеральної прокуратури України чи безпосередньо до суду. Звертаючись із письмовою заявою до Генеральної прокуратури України, необхідно дотримуватись вимог статті 5 Закону України “Про звернення громадян”. Зокрема, обов’язково необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, вказати суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги.

Зсилаючись на вищевикладене прошу Вас:

1. Перевірити діяльність керівництва КП “Спецжитлофонд”

2. Втрутитись в діяльність КП “Спецжитлофонд” та зобов’язати зареєструвати мою юриста нерухомість за адресою фактичного її місця проживання, тобто вул. Празавька 344, кімн. 52344, м. Київ.

Про результати розгляду моєї заяви прошу повідомити мене письмово за наступною адресою м. Київ, вул. Празааака 5е34, кімн. 52323.

Додатки:

  • Копія листа КП “Спецжитлофонд”.

“___” вересня 2014 р.                                       ___________Юрист майно

АДВОКАТ ЖИТЛОВІ СПОРИ В МІСТІ КИЄВІ.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ЖИТЛУ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ З ПИТАНЬ ЖИТЛА.

СУДОВА ПРАКТИКА — ЖИТЛОВІ ПИТАННЯ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *