Проблеми отримання дубліката свідоцтва про право власності без згоди інших співласників.

Чи можу я отримати дублікат на право власності без згоди інших співвласників?

Інформація актуальна станом на 2021 рік

 Дана стаття буде цікава особам, які є власниками частки у праві спільної власності та не можуть із іншими співвласниками поділити Свідоцтво про право на власність на житло. Як правило коли є один екземпляр правовстановлюючого документу, співвласники чомусь не можуть його поділити та вважають що його відсутність у інших співвласників позбавляє їх права на власність. Чи так це, ми розберемося у даній статті.

Юридичні послуги щодо оформлення права власності на нерухомість…

Чи позбавляється особа права власності у разі відсутності у неї правовстановлюючого документа?

Хочемо звернути увагу, що право власності є непорушним та не може залежати від наявності чи відсутності у особи правовстановлюючого документа. Тобто, якщо у вас на декількох осіб є одне Свідоцтво про право власності то особа яка ним володіє позбавлена переваг перед іншими. Наявність чи відсутність у Вас Свідоцтва про право власності на житло не позбавляє Вас права власності на це житло.

Юридичні консультації щодо оформлення і реєстрації права власності на нерухоме майно….

Чи потрібно мати Свідоцтво про право власності на житло?

Питання відносне, оскільки відсутність Свідоцтва про право власності на житло не позбавляє Вас права власності, але суттєво звужує Ваші права на розпорядження майном. Елементарний приклад, ви позбавленні можливості продати належну Вам частку нерухомого майна.

Як мені отримати Свідоцтво про право власності на житло?

Нажаль повторно отримати Свідоцтво про право власності чи його дублікат можливо лише за спільною заявою усіх співвласників цього житла. А враховуючи ту обставину, що із співвласниками у Вас конфлікт і добровільно вони відмовляються надати Вам оригінал Свідоцтва про право власності, то швидше за все і надати згоду на отримання дублікату співвласники відмовляться. оскільки отримання дублікату фактичну анулює попереднє Свідоцтво про право власності на житло.

Яким ж тоді чином, я можу отримати Свідоцтво про право власності на житло?

Отримати Свідоцтво про право власності на житло чи його дублікат, самостійно Ви не можете. Чому? Ми розібрали із Вами у попередніх питаннях. І далі, виникає логічне питання чи можливо отримати інший документ, би замінив Свідоцтво про право власності на житло?

Чи можливо отримати інший документ, би замінив Свідоцтво про право власності на житло?

Іншим документом, який буде підтверджувати Ваше право власності на частину житла буде лише рішення суду, за яким за Вами буде визнано право власності на частину житла.

Підводячи підсумок, хочемо сказати що у випадку неможливості отримати дублікат Свідоцтва про право власності на житло, вам потрібно звернутися за захистом свого порушеного права до суду, оскільки відсутність у Вас правовстановлюючого документа не позбавляє Вас права власності на майно.

З повагою Ю Домправо.

Проблеми отримання дублікату про право власності на квартиру без згоди інших співласників на російській…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *