Позовна заява про вселення

Позовна заява на право вселення в квартиру

Інформація актуальна станом на 2023 рік

ДАНИЙ ПОЗОВ СТОСУЄТЬСЯ ВИПАДКУ, КОЛИ ОСОБУ НЕ ВПУСКАЮТЬ У КВАРТИРУ, ДЕ ВОНА ЗАРЕЄСТРОВАНА І МАЄ ПРАВО ПРОЖИВАТИ. КВАРТИРА, ВІДНОСИНИ З ПРИВОДУ ЯКОЇ Є ПРЕДМЕТОМ ДАНОГО ЗРАЗКУ ПОЗОВУ Є НЕПРИВАТИЗОВАНОЮ.

 

Квартира 285 у будинку 272/2  по вулиці Ревуцького в м. Києві видана позивачу та членам його сім’ї: дружина – відповідачка Мороз М.Ю., син відповідач Мороз Ю.С., та дочка відповідачка Мороз О.Л., відповідно до ордеру № 548545 від 01 серпня 1999 року. Вищезазначена квартира складається з трьох кімнат та має 41,69 кв.м. жилої площі.

Власником особового рахунку є позивач.

На підставі рішення Харківського районного суду м. Києва від 01.01.2000 року  шлюб між позивачем та відповідачкою Мороз М.Ю. був розірваний.

У спірній  квартирі зареєстровані: позивач, колишня дружина позивача – відповідачка  Мороз М.Ю., син позивача – відповідач Мороз Ю.С., та дочка позивача – відповідачка Мороз О.Л.

Після розірвання шлюбу, між позивачем та відповідачкою Мороз М.Ю. склались неприязні стосунки, постійно виникали сварки, бійки у зв’язку з тим, що у відповідачки Мороз М.Ю з’явився інший чоловік, який почав проживати у спірній квартирі, позивач для уникнення сварок, змушений був у жовтні 2006 році залишити квартиру, та проживати у своїх знайомих, рідної сестри.

У період з жовтня 2006 р. по липень 2007 р. позивач 2- 3 рази на місяць навідувався у спірну квартиру, мав ключі від квартири, даний факт буде підтверджений показами свідків.

Таким чином позивач не втрачав інтерес до спірної квартири, проте не проживав там для уникнення сварок, бійок, які могли виникнути між ним та відповідачкою Мороз М.Ю.. і її молодим чоловіком.

В липні 2007 року позивач мав намір повернутись у спірну квартиру для постійного проживання, але відповідачка Мороз М.Ю. своїми діями перешкоджає його вселенню, а саме не впускає позивача до спірного житлового приміщення, змінила замки, не надає йому ключі від вхідних дверей до квартири.

На сьогоднішній день позивач немає постійного місця проживання, змушений тимчасово проживати у своєї сестри чим спричиняє їй незручності, також у зв’язку з скрутним матеріальним становищем, позивач немає можливості знімати квартиру.

Таким чином виникла необхідність звернення до суду з проханням про вселення до спірної квартири.

ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ПРО ВСЕЛЕННЯ

Відповідно до ст. 47 Конституції України, кожен має право на житло. Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону або за рішенням суду.

Статтею 9 ЖК України встановлено, що ніхто не може бути виселений із займаного приміщення або обмежений у праві користування ним інакше як на підставах і в порядку, передбаченому законодавством.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 3, 15, 118,119 ЦПК України,

ПРОШУ:

1.Вселити Мороз С.Р. 01.01.1950 року народження, в квартиру 25 у будинку 522/2 по вулиці Ревуцького в м. Києві.

2.Витребувати в ЖЕД № 65 Дарницького району м. Києва довідку ф. 3щодо квартири 250 у будинку 24525,2 по вулиці Ревуцького в м. Києві.

Додатки:

1.Квитанція про сплату судового збору;

2.Копія паспорту.

3.Копія Ідентифікаційного коду.

3.Копія Ордеру на житлове приміщення.

4.Копія виписки з рішення суду про розірвання шлюбу.

5.Копія позовної заяви з додатками у 3 прим.

«___»_________2007 р.                                                                                            Мороз С.Р.

Стаття “Позовна заява  про вселення” російською мовою….

КВАРТИРНИЙ АДВОКАТ  У КИЄВІ.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТІВ, АДВОКАТІВ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ НЕПРИВАТИЗОВАНИМИ КВАРТИРАМИ.

СУДОВА ПРАКТИКА ПО НЕРУХОМОСТІ.

ПОЗОВНІ ЗЯВИ ПО КВАРТИРНИХ ТА ІНШИХ ПИТАННЯХ НЕРУХОМОСТІ.

 

1 коментар до “Позовна заява про вселення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *