Позовна заява про вселення та визначення порядку користування жилим приміщенням
Даний зразок позовної заяви написаний у справі про вселення та визначення порядку користування жилим приміщенням. Позивач отримав на сім’ю 3-кімнатну квартиру ще у 1999 році. В квартирі зареєстрований він, його колишня дружина (Відповідач) та двоє їх дітей. Шлюб між Позивачем та Відповідачем був розірваний, після чого у квартирі почав проживати новий чоловік Відповідачки, а Позивач був змушений проживати у знайомих. Позивач має намір повернутися у спірну квартиру для проживання, але Відповідачка змінила замки і не впускає його. Позивач не має постійного місця проживання і просить вселити його у квартиру.
Інформація щодо житлових питань та спорів актуальна станом на 2023 рік
Позивач: | Іванов 1м. Київ, Харківське шосе, буд. 170, кв. 254 тел.(098)-821-66-42
|
Відповідачі: | Іванова2м. Київ, вул. Ревуцького Засоби зв’язку невідомі
|
Іванов3м. Київ, вул. Ревуцького Засоби зв’язку невідомі
| |
Іванова4м. Київ, вул. Ревуцького Засоби зв’язку невідомі | |
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про вселення та визначення порядку користування жилим приміщенням
Відповідно до ордеру № 12345 від 11 серпня 1999 року позивач отримав на сім’ю трьох кімнатну квартиру, у будинку _ по вулиці _____________в м. Києві.
У вищезазначеній квартирі зареєстровані: позивач, колишня дружина позивача – відповідачка Іванова 2, син позивача – відповідач Іванов 3, та дочка позивача – відповідачка
Іванова 3
Власником особового рахунку є позивач.
На підставі рішення районного суду м. Києва шлюб між позивачем та відповідачкою був розірваний.
Після розірвання шлюбу, між позивачем та відповідачкою склались неприязні стосунки, у зв’язку з тим, що у відповідачки з’явився інший чоловік, який почав проживати у спірній квартирі, позивач для уникнення сварок, змушений був у жовтні залишити квартиру, та проживати у своїх знайомих, якщо були кошти знімав квартиру.
У період з жовтня по липень позивач 2-3 рази на місяць навідувався у спірну квартиру, мав ключі від квартири, даний факт буде підтверджений показами свідків.
Таким чином позивач не втрачав інтерес до спірної квартири, проте не проживав там для уникнення сварок, бійок, які могли виникнути між ним та відповідачкою і її молодим чоловіком.
В липні позивач мав намір повернутись у спірну квартиру для постійного проживання, але відповідачка своїми діями чинить перешкоди, а саме не впускає позивача до спірного житлового приміщення, змінила замки, не надає йому ключі від вхідних дверей до квартири.
На сьогоднішній день позивач немає постійного місця проживання, змушений тимчасово проживати у своєї сестри чим спричиняє їй незручності, також у зв’язку з скрутним матеріальним становищем, позивач немає можливості знімати квартиру.
Таким чином виникла необхідність звернення до суду з проханням про вселення до спірної квартири.
Відповідно до ст. 47 Конституції України, кожен має право на житло. Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону або за рішенням суду.
Статтею 9 ЖК України встановлено, що ніхто не може бути виселений із займаного приміщення або обмежений у праві користування ним інакше як на підставах і в порядку, передбаченому законодавством.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 3, 15, 118,119 ЦПК України,
ПРОШУ:
1.Вселити позивача Іванова 1 в квартиру у будинку по вулиці Ревуцького в м. Києві.
2.Витребувати в ЖЕД № 204 довідку ф. 3 щодо квартири у будинку по вулиці Ревуцького в м. Києві.
Додатки:
1.Квитанція про сплату судового збору;
2.Копія паспорту;
3.Копія Ідентифікаційного коду;
3.Копія Ордеру на житлове приміщення;
4.Копія виписки з рішення суду;
5.Копія позовної заяви з додатками у 3 прим.
Позовна заява про вселення та визначення порядку користування жилим приміщенням
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ПО НЕРУХОМОСТІ У МІСТІ КИЄВІ.
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ — ВСІ ПИТАННЯ НЕРУХОМОСТІ.
СУДОВА ПРАКТИКА — СПОРИ ПО ПИТАННЯХ НЕРУХОМОСТІ.
ПОЗОВНІ ЗАЯВІ — НЕРУХОМІСТЬ ТА ІНШІ ПИТАННЯ.
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН І ПО ТЕЛЕФОНУ – ВАРТІСТЬ ВІД 300 ГРН.