Позовна заява про визнання права власності у порядку спадкування

 Позовна заява про визнання права власності на спадкування

Дана позовна заява про визнання права власності у порядку спадкування подана в суд. Обставина и викладенні в даній позовній заяві і підтверджені в подальшому: спадкоємець має право на успадкування квартири. Нотаріус відмовляється видати свідоцтво про право на спадщину, жодним чином не аргументюючи свою відмову. В процесі судового розгляду даної позовної заяви, було визнано право власності на спадкування.

Дарницький  районний суд м. Києва

Вул.. Кошиця, 5а-б, м. Київ, 04655

 Позивач 1.

Спадкоємець Павло Єфремович

Вул.. харківська, 17 кв. 71, м. Київ, 07401

Засоби зв’язку відсутні

Відповідач 1

Третя Київська державна нотаріальна контора

Вул.. Мануїльського, 23, м. Київ, 04050

Відповідач 2

Оспорювач Тетяна Іванівна

Вул.. Харківська, 72, кв. 34, м. Київ. 04050

ПОЗОВНА ЗАЯВА

(про визнання права власності у порядку спадкування)

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТІВ З ПРИВОДУ СПАДКУВАННЯ.

Обставини справи.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ — СПАДКУВАННЯ.

 20 грудна 2007 року померла моя сестра Спадкодавець Антоніна Григорівна, що проживала за адресою вул.. Тургенівська, 72, кв. 34.. м. Київ.

вул.. Харківське Шосе, 722, кв. 324.. м. Київ.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ — СПАДКУВАННЯ

вулхарківське Шосе, 742, кв. 344.. м. Київ.

Обгрунтування та підстави позовних вимог.

В мене, спадкоємця Павла Єфремовича існує право на успадкування квартири, що знаходиться за адресою вул.. харківське Шосе, 732, кв. 334.. м. Київ, оскільки я являюся єдиними спадкоємцем померлої Спадкодавця Антоніни Єфремівни.

Вважаю дану обставину підтвердженою.

СУДОВА ПРАКТИКА — СПАДКОВІ ПИТАННЯ.

Відповідно до ст.ст. 1216 – 1218,1258,1261,1268 ЦК України, де зазначено, що спадкуванням є перехід прав та обов’язків від фізичної особи, яка померла, до інших осіб.

Спадкування може здійснюватися за законом. До складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини. Визнається, що спадкоємець прийняв спадщину, якщо він фактично вступив в управління або володіння спадковим майном.

Хочемо зазначити, що факт прийняття спадщини вважаємо доведеним.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ У СПАДКОВИХ СПРАВАХ.

Право на успадкування квартири, ніхто не заперечує.

Таким чином, оцінюючи в сукупності наявні по справі докази, враховуючи, що спадщина мною була прийнята належним, інші спадкоємці відсутні, вважаю що суд повинен прийняти рішення про визнання за мною права власності на квартиру, що належала Спадкодавцеві Антоніні Єфремівні на праві власності і знаходиться за адресою: вул.. Тургенівська, 742, кв. 344.. м. Київ.

ІІІ. Зміст позовних вимог

Відповідно до ст.. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку звернутися за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Статтею 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового права та інтересу.

Виходячи з вище викладеного та керуючись..3, 32, 107,118, 119 ЦПК України,

ПРОШУ:

1) Прийняти дану позовну заяву до провадження.

2) Визнати за мною Спадкоємцм Павлом Єфремовичем право власності у порядку спадкування на квартиру, що знаходиться за адресою: вул.. Харківське Шосе, 72, кв. 34.. м. Київ. та залишилася після смерті моєї рідної сестри Спадкодавця Антоніни Єфремівни.

Додатки:

1)  Оригінал документу про сплату судового збору.

2)  Дві копії позовної заяви для відповідачів.

25.05.2013 р.    _____________ (П.Є.Спадкоємець.)

АДВОКАТ ПО ЖИТЛОВИМ СПОРАМ (РОСІЙСЬКА ВЕРСІЯ)

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Позовна заява, Спадкування | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *