Позовна заява про визнання права користування, про скасування розпорядження, про вселення

Зразок позовної заяви про визнання права користування, про скасування розпорядження, про вселення

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Дана позовна заява написана у справі, коли цивільна дружина проживала з чоловіком більше 15 років в його неприватизованій квартирі. В квартирі була також приписана повнолітня дочка чоловіка від першого шлюбу, але в квартирі ніколи не проживала. Після смерті цивільного чоловіка дочка приватизувала квартиру і виселила цивільну дружину.

 

До Деснянського районного суду

02000, Україна, м. Київ, вул. Маяковського, 5-В

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМІСТЬ СІМЕЙНІ СПРАВИ

Позивач:

Особа Позбавлена Користування,

РНОКПП:

вул. Ш. Алейхема, 00, кв. 00, м. Київ, 000000

тел.:

email:

 ЗРАЗКИ ПОЗОВНИХ ЗАЯВ З ПРИВОДУ НЕРУХОМОСТІ…

Відповідач 1:

Особа Незаконно Виселила

00000 м. Київ, вул. Шолом Алейхема, 00 кв. 000

РНОКПП

Засоби зв’язку:

Електронна адреса невідома

 

Відповідач 2:

Деснянська районна в м. Києві державна адміністрація,

код ЄДРПОУ 37415088, пр.-т Маяковського, 29, м. Київ,

Засоби зв’язку: +3(044)5460870

Електронна адреса невідома.

  ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СПОРАХ З НЕРУХОМІСТЮ…

Позовна заява

(про визнання права користування, про скасування розпорядження, про вселення)

 Обставини справи.

Як член сім’ї наймача Законний Наймач Померлий проживаю за адресою вулиця. Алейхема 00, кв. 000 в м. Києві з вересня 2000 року.

Поселилася в дану квартиру я в якості дружини Законний Наймач Померлий. Жодних інших проживаючих осіб які б проживали у вказаній квартирі чи цікавилися нею в квартирі не було.

00 серпня 0000 року Законни Наймач Померлий помер.

З вересня 0000 року по момент смерті Законного Наймача Померлого 00 серпня 0000 року ми проживали разом однією сім’єю, як подружжя та вели спільне господарство. Під час шлюбу нами було набуто на праві спільної власності в квартиру майно (меблі, одяг, посуд, побутову техніку та інше.), яке необхідне для спільного проживання сім’єю.

У вище вказаній квартирі крім нас ніхто не проживав.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО НЕРУХОМОСТІ В МІСТІ КИЇВ:

044-361-16-84

Жили ми як звичайна сім’я. Мали спільні права і обов’язки. Навіть деякі проблеми з приводу насильства в сім’ї.  Але дані проблемі були успішно вирішені.

00 грудня 0000 року мене було виселено без жодних речей з квартири за адресою: вулиця Ш. Алейхема 00, кв. 00 за участі відповідача у справі Особа Незаконно Виселила. У вище вказаній квартирі залишилися всі мої речі.

Про дану обставину я зверталася в органи поліції

В січні 2019 року з листа Деснянської районної в місті Київ Державної адміністрації я дізналася, що квартира № 00 в будинку00  на вул. Шолом Алейхема приватизована розпорядженням органу приватизації – відділу приватизації державного житлового фонду Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації від 00.00.2000 року.

Вважаю своє право на проживання у вище вказаній квартирі порушене, приватизацію вказаної квартири від 00.00.0000 року такою що порушує мої права і незаконною.

Вважаю за мною повинно бути визнано право користування даною квартирою, Розпорядження про приватизацію даної квартири скасоване і мене повинно бути вселено в квартиру.

Факт мого проживання з Законний наймач Померлий однією сім’єю, той факт, що в квартирі ніхто крім нас не проживав, може бути підтверджено наступними доказами:

 1. Від 00 травня 0000 року маркувальним листом доставки на адресу: м. Київ, вул. Ш.Алейхема 00 кв. 000 придбаного блоку кондиціонерів і оформлених проплатою на імя Особа Позбавлена Користування.

 2. Велика кількість особистих поздоровлень, різного роду письмових привітань, фотографій та інше.

 3. Листом-відкріплення на голосування від 00.00.0000 року.

 4. Квитанції про сплату послуг за отримання електроенергії на квартиру № 00, де проживає Заявник по вул. Ш .Алейхема 00.

 5. Витяг з ЄРДР про скоєння крадіжки у Заявника, де також вказано її прізвище та фактична адреса по вулиці Ш.Алейхема 00/000.

 6. Актом про непроживання Особа Незаконно Виселила у квартирі за адресою: м. Київ, вул. Ш.Алейхема 00, кв. 000

 7. Довідка Ценру у справах сім’ї та жінок Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Факт мого проживання однією сім’єю, як чоловіка та дружини з Законний Н.П.. та ведення нами спільного господарства у вище вказаній квартирі, той факт, що в квартирі крім нас ніхто не жив,  той факт, що в вказаній квартирі залишилися всі мої речі, можуть підтвердити в якості свідків знайомі, сусіди та друзі, які неодноразово приходили до нас в гості, на свята, серед яких є:

 1. Найсправжніши Свідок Правдивий, Свідок Трохи Брехунець, Свідок Путаний Показуючий, Проплачений Свідок Стороною , Путаючий Покази Свідок, Безсередряник Свідок Активний, Шукає Заробіток Свідок, особа Брехун Справжній.

 2. Обгрунтування та підстави позовних вимог.

Я була вселена  у квартиру за адресою: вул. Шолом Алейхема 00, кв. 000 у порядку встановленому законодавством України.

Зважаючи на обставини наведені в даній позовній заяві вважаю, що померлий Законний Наймач Померлий вселив мене у квартиру у відповідності до законодавства України.

Хочу зазначити, що на момент мого вселення в дану квартиру, крім Орла Позивача Померлого в даній квартирі ніхто не проживав.

Дане твердження кореспондується наступними нормами законодавства України.

Відповідно до статті 65 Житлового кодексу України наймач вправі в установленому порядку за письмовою згодою всіх членів сім’ї, які проживають разом з ним, вселити в займане ним жиле приміщення свою дружину, дітей, батьків, а також інших осіб. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей зазначеної згоди не потрібно.

Я проживала в квартирі за адресою: вул. Шолом Алейхема 00, кв. 000 як член сім’ї наймача Законний Позивач Померлий близько 00 років і набула право користування вказаною квартирою.

Оскільки я була вселена у вказану квартиру зі згоди всіх проживаючих в квартирі то відповідно до ч. 2 статті 65 Житлового Кодексу України я набула рівного з іншими членами сім’ї права користування жилим приміщенням, якщо при вселенні між цими особами, наймачем та членами його сім’ї, які проживають з ним, не було іншої угоди про порядок користування жилим приміщенням.

Приватизація вище вказаної квартири, яка проведена без моєї участі на особу, яка там не проживала є незаконною.

Зважаючи на той факт, що особа Незаконно Виселила не проживала в квартирі за адресою: вул. Шолом Алейхема 00, кв. 000, що доводиться поданими доказами, вважаю, що вона не має право на приватизацію вказаної квартири відповідно до п. 2 ч. 1 ст  5 ЗУ «Про приватизацію  державного житлового фонду», де зазначено, що до членів  сім’ї  наймача  включаються  лише  громадяни, які  постійно  проживають  в квартирі (будинку) разом з наймачем або за  якими  зберігається  право  на  житло

Відповідно до п. 4 статті 5 цього ж закону право  на  приватизацію квартир  (будинків) державного житлового  фонду з використанням житлових чеків  одержують громадяни України, які  постійно проживають в цих   квартирах (будинках)  або  перебували  на  обліку  потребуючих   поліпшення житлових умов до введення в дію цього Закону.

 

Оскільки я набула право користування спірною квартирою і приватизація була здійснена незаконно, мене було виселено з порушенням моїх прав, та я підлягаю вселенню в судовому порядку.

Відповідно до статті 47 Конституції України кожному гарантується право на житло.

Відповідно до статті 9 Житлового кодексу України ніхто не може бути виселений із займаного жилого приміщення або обмежений у праві користування жилим приміщенням інакше як з підстав і в порядку, передбачених законом.

Ніхто не може бути виселений із займаного жилого приміщення або обмежений у праві користування жилим приміщенням інакше як з підстав і в порядку, передбачених законом.

В теперішній час іншими судами України, за моїми заявами не розглядаються справи з аналогічними позовними вимогами з приводу заявлених позовних вимог.

Також мною понесено витрати у розмірі судового збору, ____________ коп.

На момент подачі позовної заяви до суду, додаткових витрат не планується.

 1. Зміст позовних вимог.

Враховуючи викладене, керуючись ст.8, 24, 55, 47 Конституції України, ст. ст. 9, 65  ЖК України, статті 5 ЗУ « Про приватизацію приватизацію державного житлового фонду» та ст. ст. 3, 30, 42, 175, 176, 177 ЦПК України, –

ПРОШУ СУД:

 1. Прийняти дану позовну заяву до провадження.

 2. Визнати моє право користування квартирою в якості члена сімї наймача квартирою за адресою: вул. Шолом Алейхема 00 кв. 000,

 3. Скасувати розпорядження щодо приватизації квартири за адресою: вул. Шолом Алейхема 00, кв. 0000, відділом приватизації державного житлового фонду Деснянської районної у місті Київ державної адміністрації від 00.00.0000 року.

 4. Вселити мене в квартиру за адресою: вул. Шолом Алейхема 00 кв. 000,

 Сайт: послуги адвоката на російській мові….

Додаток:

 1. Три оригінали квитанції про сплату судового збору;

 2. Копія листа від 00.00.0000 року.

 3. Копія свідоцтва про смерть Законний П.П..

 4. Копія акту про непроживання.

 5. Копія квитанції про сплату комунальних послуг 3 аркуші.

 6. Копія листів Законний Наймач Померлий 2 аркуші.

 7. Копія талону відкріплення на позачергові вибори 2014 президента України.

 8. Копія довідки Центру у справах сім’ї Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

 9. Копія фотографій 3 аркуші.

 10. Копії скрін шотів електронних повідомлень 4 аркуші.

 11. Дві копії позовної заяви з додатками для відповідачів.поділ

« ___» лютого 2019 року                                                   О. П. Користування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *