Позовна заява про скасування свідоцтва про право власності на кооперативну квартиру

Позовна заява про скасування свідоцтва про право власності на кооперативну квартиру. Коротка фабула справи, щодо якої написана позовна заява:

Інформація актуальна станом на 2023 рік

Особа бажаючи зареєструвати право власності на кооперативну квартиру звернулася в Київське БТІ для отримання інформації, що право власності на дану квартиру ні за ким не зареєстроване. Отримала інформацію, що право власності в 90-тих роках, на дану квартиру, зареєстрував в колишній голова Житлового будівельного кооперативу. Особа звертається в суд з даним позовом. Вимоги про скасування реєстрації права власником не ставляться, оскільки не відома на даний момент інформації. Вимоги про скасування реєстрації права власності на кооперав, будуть додані в процесі розгляду справи в суді.

.

До Дарницького районного суду м. Києва

 Позивач:

Посивач скасовує приватизацію

проспект Миколи Бажана7, кв. 7, м. Київ,

адреса для листування:

Харківське шосе 170, кв. 254, м. Київ, 02091

Тел.: 099-137-94-28

Відповідач 1:

Відповідач Незаконна власність

проспект Бажана 7, кв. 19, м. Київ, 02121

Тел.: 093-624-11-60

Третя особа 1:

Житлово-будівельний кооператив «Юридична консультація»

проспект Бажана з0, м. Київ, 02121

Засоби зв’язку відсутні

Третя особа 2:

Київське міське бюро технічної інвентаризації

вул. Трьохсвятительська 4-в, 01001

Засоби зв’язку відсутні

Третя особа 3:

Головне територіальне управління юстиції у місті Києві

провулок Музейний 2-Д, м. Київ, 01001

Позовна заява

(про скасування свідоцтва про право власності на квартиру)

 Обставини справи.

0з0з грудня 1900 року, я разом із членами своєї сім’ї, чоловіком Позивачем Співлаником  Квартири та сином Син Власник Кооперативу, отримала ордер на житлове приміщення в домі житлово будівельного кооперативу «Юридична консультація». Копія ордеру додається.

Відповідно до довідки Ф-3 у квартирі зареєстровано лише я, позивач по справі. Копія довідки Ф-3 додається.

Цією весною я прийняла рішення щодо оформлення права власності на квартиру і замовила довідку для підтвердження відсутності реєстрації права власності.

00 квітня 2000 року, згідно отриманої інформаційної довідки, моя квартира виявилася уже зареєстрована за іншою фізичною особою. Копія інформаційної довідки додається.

Відповідно до довідки, що видана ЖБК «Юридична консультація», я являюся власником квартири № 0 за адресою проспект М.Бажана 0, м. Київ, та мною повністю виплачено пай у 1993 році. Копія довідки додається.

Мені вдалося дізнатися, що особа яка зареєструвала за собою право власності на мою квартиру, це Відповідач Незаконна Власність, якого я і зазначаю відповідачем по справі.

Згідно попередньої інформації, мені відомо, що Відповідач деякий час обіймав посаду голови правління кооперативу.

Хочу звернути увагу суду, що первиною назвою кооперативу був «Восход», а у подальшому перейменувався на ЖБК «Юридична консультація Кооператив». Дана обставина буде підтверджена доказами, які будуть додані до початку судового розгляду по суті.

Зважаючи на вищенаведене, мої права як власника є грубо порушеними та підлягають захисту, а реєстрація права відповідача є незаконною та підлягає скасуванню.

Обґрунтування та підстави позовних вимог.

Я являюся власником квартири № 0, за адресою: м. Київ, проспект М. Бажана 0.

Моє право власності виникло у мене разом із 100 % сплатою пайових внесків за квартиру, у яку я із сім’єю вселилась згідно ордеру.

Обставина оплати пайових внесків підтверджується копією довідки кооперативу, що додається до позову та буде звірена з оригіналом у судовому засіданні.

Відповідно до ст.. 15, Закону України «Про власність» (який діяв на момент виникнення права власності у померлого, а саме станом на 3 липня 2003 рік), член  житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу або товариства, який повністю вніс свій пайовий внесок за квартиру, дачу, гараж, іншу будівлю або приміщення, надані йому в користування, набуває права власності на це майно.

Статтею 41 Конституції України встановлено, що  ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право власності є непорушним.

Реєстрація права власності відповідача є незаконною та такою що підлягає скасуванню.

Реєстрація права власності за Костів Володимиром Павловичем відбувала без мого відома як власника та з порушенням норм законодавства, у зв’язку з цим підлягає скасуванню.

Відповідно до ст.393 ЦК України, правовий акт органу державної влади, або органу місцевого самоврядування, який не відповідає законові і порушує права власника, за позовом власника майна визнається судом незаконним та скасовується.

Вважаю, що за рішенням суду реєстрація права власності на квартиру № 7, за адресою м. Київ, проспект М. Бажана 0 здійснена за Відповідач Незаконна Власність підлягає скасуванню, шляхом скасування свідоцтва про право власності на квартиру.

Оскільки відомості про свідоцтво про право власності у мене відсутні та отримати самостійно їх я не маю змоги, вважаю за потрібне витребувати із Київського міського бюро технічної інвентаризації, належним чином завірену реєстраційну справу на квартиру № 0 за адресою м. Київ, проспект М. Бажана 0.

 Зміст позовних вимог

Відповідно до ст.. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку звернутися за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Статтею 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового права та інтересу.

Виходячи з вище викладеного та керуючись..3, 32, 107,118, 119 ЦПК України,

ПРОШУ:

  1. Прийняти дану позовну заяву до провадження;
  2. Витребувати реєстраційну справу на квартиру № 0, за адресою м. Київ, проспект М. Бажана 0;

3) Скасувати свідоцтво про право власності на квартиру № 0 за адресою: м. Київ, проспект М. Бажана 0, видане Відповідач Незаконна Власність

Додатки:

Копія ордеру;

  1. Копія довідки Ф-3;
  2. Копія інформаційної довідки;
  3. Копія довідки;
  4. Чотири копії позовної заяви з додатками для усіх учасників справи.

___.07.2016 р.                                                                      _____________ Позивач В.К.

Оформлення права власності на кооперативну квартиру в місті Києві.

Юридична консультація — оформлення права власності на кооперативну квартиру…

Судова практика — спори щодо кооперативних квартир….

Позовні заяви щодо нерухомості….

1 коментар до “Позовна заява про скасування свідоцтва про право власності на кооперативну квартиру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *