Позов про визначення порядку користування земельною ділянкою, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Позов визначення порядку користування земельною ділянкою

Інформація актуальна станом на 2023 рік

ДАНА ПОЗОВНА ЗАЯВА СТОСУЄТЬСЯ ВИПАДКУ, КОЛИ МІЖ СПІВВЛАСНИКАМИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ВІДСУТНЯ ЗГОДА ДО ПОРЯДКУ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ. ДАНА ПОЗОВНА ЗАЯВА НАПИСАНА ЮРИСТОМ З ПИТАНЬ НЕРУХОМОСТІ У РЕАЛЬНІЙ СПРАВІ.

Дніпровський районний суд м. Києва

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО НЕРУХОМОСТІ.

Позивач:
Користувач Позивач Юридичний
м. Київ, вул.. Судова, 14

Відповідач :
Співласник Відповідач Правова
м. Київ, вул.. Судова, 14

Позовна заява
(про визначення порядку користування земельною ділянкою, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою)

ЮРИСТ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ІНШИХ  ПИТАННЯХ НЕРУХОМОСТІ.

І. Обставини справи.
Відповідно до свідоцтва про право на спадщину від 17.10.2000 року № 1н-2вв073 мені праві власності належить 2/4 частини будинку, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Судова, 14.
Відповідно до свідоцтва про право на спадщину від 18.12.1933 року № 2-573 Сівласнику Відповідачу Правовій на праві власності належить 14 частини будинку, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Судова. 14.
Відповідно до державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЖ № 4334378 від 43листопада 2031 рокумені та відповідачу у справі належить на праві спільної часткової власності земельна ділянка розміром 0,0588 га, що знаходиться за адресою: м. Київ вул. Судова, 14.
Згідно вище вказаного земельного акту на право власності на земельну ділянку моя частка становить ½. Частка Співласника Відповідача правової становить ¼. Дотепер між нами не виникало суперечок щодо меж користування вище вказаною земельною ділянкою. Користувалися ми по забору, який поставила особа, від якої нам перейшло в спадок вище вказане майно.
Я користувався і продовжую користуватися частиною земельної ділянки, яка на плані фактичного користування вказаної земельної ділянки зафарбована світлішим кольором.

ВСІ ПИТАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА В УКРАЇНІ…

Копія фактичного плану користування до позовної заяви додається.
Відповідачі грозяться, що знесуть забор по якому проходить межі нашого користуванні, говорять, що я порушую їхні права землекористувачів.
Вважаю, що суд повинен захистити моє право користування земельною ділянкою та зобовязати відповідачів не чинити перешкод в користуванні частиною земельної ділянки, що зафарбована на акті світлішим кольором та визначити порядок користування земельною ділянкою, що, що належить на праві спільної часткової власності мені та відповідачам.
ІІ.Обгрунтування та підстави позовних вимог.
Згідно із ч.1 ст.88 ЗКУ, володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, здійснюються за згодою всіх співвласників згідно з договором, а у разі недосягнення згоди – у судовому порядку.
Відповідно до ч. 4 статті 88 ЗКУ учасник спільної часткової власності на земельну ділянку має право на отримання в його володіння, користування частини спільної земельної ділянки, що відповідає розміру належної йому частки.
Оскільки я користуюсь належною мені часткою земельної ділянки відповідно до наших з відповідачами часток у домоволодінні та згдно порядку, що визначений попереднім землекористувачем вважаю, що мої вимоги про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою згідно меж вказаних в обставинах спарви, та вимоги щодо визначення порядку користування земельною ділянкою, що перебуває у спільній часткові власності з відповідачами.
Моє право на право власності та користування вище вказаної частини земельної ділянки обствинами даної справи.
Вважаю, що варіант визначення пордку користування земельною ділянкою, що запронований мною найбільш відповідає вимогам статті 103 Земельного кодексу України

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ — ЗЕМЕЛЬНІ ТА ІНШІ ПИТАННЯ НЕРУХОМОСТІ.
Даний варіан визначений відповідно до статті 103 Земельного Кодексу України, де зазначено, що власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).
ІІІ. Зміст позовних вимог.
Суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних справ, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства (ст.15 ЦПК України).
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст88,96.152 Земельного кодексу України та ст. ст. 3, 15, 118, 119, 133-137 ЦПК України, –
ПРОШУ:

СУДОВА ПРАКТИКА СПОРИ ПО НЕРУХОМОСТІ (ЗЕМЕЛЬНІ).

1. Прийняти дану позовну заяву до провадження.
2. Зобов’язати Відповідача Співласника Відповідача Судову не чинити мені перешкод у користуванні земельною ділянкою згідно фактичного плану користування. На даному плані земельна ділянка позначена світлішим кольором.
3. Визначити наступний порядок користування земельною ділянкою: у моєму користуванні перебуває земельна ділянка розміром: зі сторони сусіда Юридичних послуг: 27,31 м., зі сторони Зі сторони юридичної консультації 11,85 м, зі сторони вулиці Юридична консультація онлайн межа земельної ділянки проходить по забору. Який встановлений у дворі. На плані фактичного користування земельна ділянка, що перебуває у моєму користуванні позначена світлішим кольором. В користуванні Співласника Відповідача Юридичної перебуває решта земельної ділянки.

Додатки:

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ — ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ.

1. Копія свідоцтва про право на спадщину від 18.12.19уу року № 2-54473.
2. Копія свідоцтва про право на спадщину виданого 17.10.2000 року № 1н-30343473.
3. Копія акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЖ № 03832.
4. Копія фактичного плану користування земельною ділянкою відповідно до акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЖ № 03328278 між співвласниками Користувач Позивач Юридичний та Співласника Відповідача Правової
5. Оригінал документу про сплату судового збору.
6. Дві копії позовної заяви з додатками.

« »____________2009 р. ________________(П. Ю. Позивач)

АДВОКАТ ПИТАННЯ НЕРУХОМОСТІ (російська версія).

З повагою адвокат у справах про усунення перешкод користування земельною ділянкою.

 

 

1 коментар до “Позов про визначення порядку користування земельною ділянкою, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *