Позбавлення права користування житлом

Позбавлення права користування житлом

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ – ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЖИТЛОМ.

Інформація актуальна станомна 2022 рік

Питання до юриста адвоката щодо:

Позбавлення права користування житлом

У квартирі, яка належить мені на праві власності прописаний мій племінник. В даній квартирі він не проживає вже більше пяти років. Але я сплачую комунальні платежі і за нього, тобто квартплату. Самостійно він виписуватися не хоче.

ВСІ ПИТАННЯ УСУНЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЖИТЛОМ….

Відповідь юриста адвоката щодо:

Позбавлення права користування житлом

У відповідності до ч. 2 статті 405 Цивільного кодексу України член сім’ї власника втрачає право на користування цим приміщенням у разі відсутності члена сім’ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлене домовленістю між ним і власником житла або законом.
Згідно ст. 72 Житлового кодексу України суд визнає особу такою, що втратила право користування житловим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені терміни.

 Позбавлення права користування житлом

Як виписати особу з квартири?

П.1 ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» передбачено, що зняття з реєстрації місця проживання здійснюється протягом семи днів на підставі заяви особи, запиту органу реєстрації за новим місцем проживання особи, остаточного рішення суду (про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, визнання особи безвісно відсутньою або померлою).
Доказами, які будуть підтверджувати не проживання вашого племінника понад встановлений термін є акт з Жеку, покази свідків, інші наявні докази.
Надіємось, що наша юридична консультація принесла вам реальну користь.
З повагою юридична компанія «ДОМПРАВО»

АДВОКАТ ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЖИТЛОМ (російська версія).

АДВОКАТ У СПРАВАХ ПРО УСУНЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЖИТЛОМ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *