Поділ майна при розлученні

Поділ майна при розлученні

Юридичне запитання стосовно:

Поділ майна при розлученні

Ми з чоловіком збираємося розлучитися. Під час шлюбу, ми на жаль, нажили тільки кредит. Кредит оформлений на мене. Чоловік говорить, що після розлучення сплачувати його буду тільки я. Чи правду він говорить?

Безкоштовна юридидична консультація з питань сімейного права.

Відповідь на юридичне питання стосовно:

ВСІ ПИТАННЯ ПОДІЛУ МАЙНА ПРИ РОЗЛУЧЕННІ….

Ваш чоловік неправий. Після шлюбу ви зможете поділити майно. Дане твердження випливає з наступного:

Поділ майна при розлученні

Відповідно до ч. 4 ст. 65 СК України договір, укладений одним із подружжя в інтересах сім’ї, створює обов’язки для другого з подружжя, якщо майно, одержане за договором, використане в інтересах сім’ї.
п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 11 від 21 грудня 2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя», до складу майна, що підлягає поділу, включається загальне майно подружжя, наявне у нього на час розгляду справи, та те, що знаходиться у третіх осіб. При поділі майна враховуються також борги подружжя та правовідносини за зобов’язаннями, що виникли в інтересах сім’ї.
Зважаючи на нижче наведене можна стверджувати, що в будь якому разі ви зможете звернутися до суду з позовом про поділ кредиту.

Стаття “Поділ майна при розлученні” російською мовою…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *