ЧИ СКАСУЮТЬ ДОПОМОГУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ?

ЧИ СКАСУЮТЬ ДОПОМОГУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ?

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО СУБСИДІЙ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

Інформація актуальна на 2023 рік

ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО СУБСИДІЙ

НОВИНИ ЩОДО СУБСИДІЙ

ЗРАЗКИ ЗАЯВ: СУБСИДІЇ

СУДОВА ПРАКТИКА ПО СУБСИДІЯМ

Через агресивні дії російської федерації, багато людей були вимушені покинути свої домівки і втікати від бойових дій і осісти у безпечних місцях де немає загрози їхньому життю. Тим хто переїхав з тимчасово окупованої території, або звідти де йдуть бойові дії та набув статусу внутрішньо переміщеної особи, держава виплачує грошову допомогу у розмірі 2000 гривень на дорослого та 3000 гривень на дитину або інваліда.

Пройшов рік з початку збройної агресії і у засобах ЗМІ почали з’являтися теми про скасування виплат для ВПО. Чи є ці заголовки статей засобом привернути увагу або збільшити кількість читачів, спекулюючи на болючій для багатьох темі – розберемося у нашому відео.

Посилання на текст положення до даного відео:

Постанова Кабінету Міністрів про порядок допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Постанова Кабінету Міністрів Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України

Спочатку розберемося, а звідки почався розгін міфу про скасування допомоги для ВПО? А все це через те що до Постанови Кабінету Міністрів Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України внесли зміни, а саме виключили слова  – “та дати припинення чи скасування воєнного стану”. Саме таке формулювання давало можливість чітко зрозуміти сроки надання допомоги. Але зміни створено не з метою ввести в оману, а через те що не всі можуть переїхати до своїх домівок з завершенням бойових дій, адже певні міста та села повністю зруйновані, а на їх відновлення необхідний час.

На сьогодні, мова про скасування грошової допомоги ВПО не йде. Відсутній закон або постанова про скасування або припинення фінансування підтримки осіб що постраждали у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. 

Але якщо людина втрачає статус ВПО, тоді виплати припиняються. Для втрати статусу ВПО необхідно повернутися у свої рідні місця або виїхати на ПМЖ за кордон чи змінити місце проживання і не повідомити про це уповноважені органи, але це вже інша історія і інша розмова. Якщо ви хочете щоб ми розповіли Вам про втрату статусу ВПО і як його повернути – то пишіть у коментарях. 

Не забувайте, що ви живете в епоху, коли завдяки технологічному прогресу людства інформація розноситься миттєво, тому зберігайте критичне мислення і не забувайте перевіряти інформацію у надійних та офіційних джерелах. А ми й надалі будемо продовжувати інформувати Вас про цікаві, корисні та нові зміни законодавства. 

Грошова допомога для ВПО це не розкіш, а сурова необхідність і її скасовувати поки не будуть, тож будьте у курсі ваших прав та обов’язків. 

 

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ І КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ

ХТО В ТРАВНІ ВТРАТИТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ?

З повагою, адвокат ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *