Заява про встановлення факту права власності на частину квартири.

Заява про встановлення факту права власності на частину квартири.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Зразок заяви про встановлення юридичного факту що має юридичне значення, а саме встановлення факту права власності на частину квартиру. Дана заява написана станом на 2019 рік.

  ВІДЕО ПОРАДИ ЮРИСТА: ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ  ФАКТІВ ТА ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ В КІНЦІ ЗАЯВИ….

До Шевченківського районного суду м. Києва

 Заявник 1:

Особа Встановлює Факт

Р.Н.О.К.П.П:0000000000000

Місце реєстрації:

вул. Академіка Фактового

м. Київ, 00000

адреса для листування: вул. Декабристів 3, оф.602, м. Київ, 02121

телефон:

e-mail: відсутній

Заявник 2:

Особа Встановлює Факт 2

Р.Н.О.К.П.П:000000000

Паспорт

вул. Академіка Фактового 32 г, кв. 00, м. Київ, 00,00000

адреса для листування: вул. Декабристів 3, оф.602, м. Київ, 02121

телефон:

e-mail: відсутній

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО НЕРУХОМОСТІ ….

 Зацікавлена особа 1:

Головне територіальне управління юстиції у м. Києві

ЄДРПОУ 34691374

1001, м. Київ, пров. Музейний, 2-Д
Телефон: (044) 270-58-40, 279-85-41
E-mail: info@kv.minjust.gov.ua

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ НЕРУХОМОСТІ.

Зацікавлена особа 2:

Особа Зацікавлена Фактом

Інд.:

Паспорт

вул. Академіка Фактового 00 г, кв. 00, м. Київ, 04128

телефон:

e-mail: невідомий

СУДОВА ПРАКТИКА ПО НЕРУХОМОСТІ…

ЗАЯВА

(про встановлення факту права власності на частину квартири)

Обставини справи

Ми, заявники по справі разом із Особовю Зацікавленою Фактом являємося співвласниками квартири № 00, за адресою вул. Фактового 10 г, у. м. Києві.

Дана обставина підтверджується свідоцтвом про право власності на квартиру, інформаційною довідкою із БТІ та договором дарування квартири. Копія свідоцтва про право власності на квартиру, копія інформаційної довідки БТІ та копія договору дарування квартири додається. Оригінал свідоцтва про право власності на квартиру та договору дарування знаходиться у Глущенко С.С. Оригінал інформаційної довідки БТІ знаходиться у мене.

Відповідно до свідоцтва про право власності нам, позивачам по справі належить по 1/5 частині від загальною площі квартири, що у сумі складає 2/5 частини. Інші 3/5 частини квартири  належить Особбі З.Ф. відповідно до свідоцтва про право власності на житло та договору дарування частини квартири.

Уже протягом тривалого часу ми не можемо дійти згоди із Особі З.Ф.. щодо користування та розпорядження майном. Дана обставина підтверджується судовою справою № 000/00000/00-ц за позовом Особа Встановлює Факт 1 та особа Встановлює Факт 2 до особа Зацікавлена Фактом, ТОВ «Кийградсервіс» про визначення порядку користування квартирою та розподіл особових рахунків між співвласниками. Дана обставина підтверджується скріном із офіційного порталу Судова влада із зазначеною датою наступного судового засідання.

АДВОКАТ З ПИТАНЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ФАКТІВ ТА ІНШИХ ПИТАНЬ НЕРУХОМОСТІ….

Ми в маємо намір відчужити наші частки, але відсутність порозуміння між нами та відповідачем позбавляє нас цієї можливості. Звертаємо увагу суду, що оригінал свідоцтва про право власності на квартиру, який підтверджує наше право власності знаходиться у особа Зацікавлена Фактом., який відмовляється нам його надати. Ми неодноразово зверталися до особи Зацікавленої Фактом з усними проханнями надати правовстановлюючий документ на час підписання угоди, але так і не дійшли згоди. Навіть коли на словах він був згодний, то на ділі все виявлялося навпаки. Нами було відправлено письмове прохання до Особи З.Ф.. про надання оригіналу свідоцтва про право власності на житло на час підписання угоди, але конверт з листом повернувся у зв’язку із закінченням терміну зберігання. Копія конверту та листа додається. Оригінал знаходиться у мене.

Також звертаємо увагу Суду, що отримати дублікат у нас немає можливості, оскільки даний документ видавався одним примірником для усіх співвласників та відповідно його повторна видача можлива лише за заявою усіх співвласників квартири.

Враховуючи вищевикладене вважаємо що за рішенням суду повинно бути встановлено факт права власності на частину квартири.

ЗАЯВА ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНОГО ФАКТУ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ…

Позивач підтверджує¸ що ним не подано інших заяв до заявлених зацікавлених осіб з цих самих підстав та з тим самим предметом.

Заходи досудового врегулювання були вчиненні щляхом надіслання письмового листа Особі З.Ф.

Орієнтована сума судових витрат складається з суми сплаченого судового збору 384 грн. 20 коп. за кожну вимогу, що в загальному складає 768 грн. 40 коп.

 Обґрунтування та підстави позовних вимог.

Ми, Особа Встановлює Факт, Особа Встановлоює Факт являємося співвласниками квартири № 00 за адресою вул. Академіка Фактового, у м. Києві.

Дана обставина підтверджується наведеними вище обставинами та фактами.

Відповідно до ч. 2 ст. 315 Цивільного процесуального кодексу України у судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.

Згідно з п. 1 Постанови пленуму Верховного суду України № 5 від 31.03.1995 року «Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення в порядку окремого провадження» відповідно до ст. ст. 255271 ЦПК України (в редакції яка була чинна до 15 грудня 2017 року) в порядку окремого провадження розглядаються справи про встановлення фактів, якщо заявник не має іншої можливості одержати або відновити загублений чи знищений документ, який посвідчує факт, що має юридичне значення.

Пунктом 17 визначено, що суди повинні мати на увазі, що факт володіння громадянином жилим будинком на праві власності встановлюється судом, якщо у заявника був правовстановлюючий документ на цей будинок, але його втрачено і немає можливості підтвердити наявність права власності не в судовому порядку.

Відповідно до ч. 1 розділ 1 наказу Міністерства юстиції України від 26.05.2009 р. №914/5 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна на підставі рішень судів», рішення судів про визнання права власності на об’єкти нерухомого майна, про встановлення факту права власності на об’єкти нерухомого майна є правовстановлювальними документами, на підставі яких проводиться державна реєстрація прав власності на об’єкти нерухомого майна.

ІІІ. Зміст позовних вимог

Враховуючи вищезазначене та керуючись ст. 405 ЦК України, статтями 3, 4, 10, 13, 76-82, 89, 223, 259, 263-265, 268 ЦПК України, –

 ПРОСИМО:

  1. Встановити факт права власності Особи встановлює Факт 1, уродженки м. Києва, громадянки України, (реєстраційний номер облікової картки платника податків 000000000000) на 1/5 частину квартири № 80, за адресою вул. Фактового 00 г, у. м. Києві на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 00.00.00000 року фондом комунального майна Радянського району м. Києві.
  2. Встановити факт права власності Особи встановлює Факт 1, уродженки м. Києва, громадянки України, (реєстраційний номер облікової картки платника податків 000000000000) на 1/5 частину квартири № 80, за адресою вул. Фактового 00 г, у. м. Києві на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 00.00.00000 року фондом комунального майна Радянського району м. Києві.

Додатки:

  1. Копія свідоцтва про право власності на квартиру;
  2. Копія інформаційної довідки БТІ;
  3. Копія договору дарування квартири;
  4. Скрін із офіційного порталу Судова влада;
  5. Копія конверту;
  6. Копія листа;
  7. Дві копії заяви з додатками.

___ _______ 2019 р.                                                                        __________ Особа В.Ф..

__________ Особа В.Ф.2

З повагою адвокат у справах про встановлення юридичних фактів….

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *