ЖК РЕВУЦЬКИЙ СУДИ

Суди з приводу ЖК Ревуцький.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Цікаві суди з приводу житлового комплексу у місті Київ, що стосуються ЖК Ревуцький. підбірка цікава тим, зто хлоче придбати квартиру в новобудові житловго комплексу Ревуцький. Житловий комплекс будується в Дарницькому районі міста ҐКїв на перетині вулиці ревуцького та Вишняківськаю. Суди станом на 08082019 року.

Консультації юриста по купівлі нерухомості.

Документи з приводу житловго комплексу на Ревуцького.

Купити квартиру ЖК Ревуцький.

Документи по новобудовах міста Київ.

Суди з приводу новобудов у місті Київ.

Послуги юриста з приводу купівлі нерухомості.

Суди щодо ЖК Ревуцький на російській мові.

Суд за Позовом Громадської організації «Європейський закон і порядок» до державної архітектурно-будівельної інспекції України про визнання протиправними дій, зобов’язання вчинити дії.

ухвалив: 1. Відкрити провадження в адміністративній справі, розгляд якої здійснюватиметься за правилами спрощеного позовного провадження суддею Костенком Д.А. одноособово. 2.  Залучити до участі у справі в якості третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:

– Товариство з обмеженою відповідальністю “Дарбудсистем” (код ЄДРПОУ 40246023, 02093, м.Київ, вул. Бориспільська, буд. 26Ж, офіс 6-9 ); – Товариство з обмеженою відповідальністю “Оптімабудсервіс” (код ЄДРПОУ 33747462, 01025, м.Київ, вул. Володимирська, буд. 5-Б); – Товариство з обмеженою відповідальністю “ДБК – Партнер” (код ЄДРПОУ 37856980, 02081, м.Київ, вул. Олени Пчілки, буд. 2). 3. Надіслати учасникам справи копії ухвали про відкриття провадження у справі; відповідачу та третім особам – примірник позовної заяви з додатками. 4. Встановити учасникам справи наступні строки:…. http://reyestr.court.gov.ua/Review/82192870/

З повагою юристи по новобудовах ЮК Домправо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *