Заява про відстрочення сплати судового збору

Заява

про відстрочення сплати судового збору

Інформація актуальна станом на 2022 рік

До Дарницького районного суду м. Києва

Таран Олена Олегівна
яка проживає за адресою:

Харківське шосе 111, кв. 1, м. Київ, 02102

Тел.: 098-111-11-11

Заява

про відстрочення сплати судового збору

  У зв’язку з виникненням спору мною, Таран Оленою Олегівною, оформлена для подачі до суду позовна заява про визнання права власності у порядку спадкування до Київської міської ради, третя особа: Головне управління юстиції.

    Ціна позову становить 859 800 (вісімсот п’ятдесят дев’ять тисяч вісімсот) грн. 00 коп.

  Мені належить сплатити судовий збір у розмірі 6090 (шість тисяч дев’яносто) грн. 00 коп.

  Мій майновий стан не дозволяє своєчасно сплатити повністю (навіть частково) судовий збір у розмірі 6090 (шість тисяч дев’яносто) грн. 00 коп., оскільки я не працевлаштована.

   Останнє моє місцем роботи було на підприємстві виробництва хліба та хлібобулочних виробів, де роботодавцем був мій чоловік – Таран Олег Юрійович. Копія трудової книжки додається.

01 березня 2010 року мій чоловік Таран Олег Юрійович помер.

     01.01.2010 року робота підприємства припинена. В результаті цього я втратила роботу. Витяг із ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців додається.

    Згідно зі ч.1 ст.82 ЦПК України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на визначений строк, але не більше як до ухвалення судового рішення у справі.

   Як вбачається з  пункту 29 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ № 10 від 17 жовтня 2014 року «Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах» видно, що відповідно до статті 8 Закону № 3674-VI та статті 82 ЦПК єдиною підставою для відстрочення або розстрочення сплати судового збору є врахування судом майнового стану сторони, тобто фізичної або юридичної особи (наприклад, довідка про доходи, про склад сім’ї, про наявність на утриманні непрацездатних членів сім’ї, банківські документи про відсутність на рахунку коштів, довідка податкового органу про перелік розрахункових та інших рахунків тощо). Клопотання про відстрочення або розстрочення сплати судового збору, зменшення його розміру або звільнення від його сплати може бути викладене в заяві чи скарзі, які подаються до суду, або окремим документом. Особа, яка заявляє відповідне клопотання, згідно зі статтею 10 ЦПК повинна навести доводи і подати докази на підтвердження того, що її майновий стан перешкоджав (перешкоджає) сплаті нею судового збору у встановленому законодавством порядку і розмірі.

  Враховуючи те, що я не працевлаштована та не маю фінансової можливості сплатити в установленому законом порядку судовий збір.

 ПРОШУ:

   Відстрочити сплату судових збору у розмірі 6090 (шість тисяч дев’яносто) грн. 00 коп. до моменту винесення судом рішення.

 Додаток: 

  1. Копія трудової книжки;
  2. Витяг із ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

01.01.2010 р.                                              ____________ Таран О.О.

Адвокат юрист: спадкування, нерухомість, сімейні питання….

Юридична консультація: спадкування, нерухомість, сімейні питання.

Позовні заяви по спадкуванню, нерухомості, сімейних питаннях.

Судова практика по спадкових, сімейних, питаннях та по питаннях нерухомості…

Заява про відстрочку судового збору на російській….

1 коментар до “Заява про відстрочення сплати судового збору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *