ЗАЯВА ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАОЧНОГО РІШЕННЯ

Заява про перегляд заочного рішення

Дарницький районний суд м. Київ

02099, Україна, м. Київ, вул.. Севастопольська, 14

Особа яка подає заяву про перегляд заочного рішення (відповідач у справі):

Іванова Наталія Петрівна

Харківське шосе, 111, кв. 11, м. Київ, 11111

У справі №111/11111/11-ц

Суддя  О.Р. Калаш

Заява

про перегляд заочного рішення

01 січня 2011 року суддя Дарницького районного суду м. Києва Калаш О.Р. розглянувши у судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «ДельтаБанк» до Іванова Івана Івановича , Іванової Наталії Петрівни, Іванової Олени Іванівни, третя особа ФОП Іванов Іван Іванович, Національний банк України про звернення стягнення на предмет іпотеки- позов Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Іванова Івана Івановича , Іванової Наталії Петрівни, Іванової Олени Іванівни, третя особа ФОП Іванов Іван Іванович, Національний банк України про звернення стягнення на предмет іпотеки задовольнити.

Приймаючи ухвалу про проведення заочного розгляду справи за моєї відсутності, суд виходив з того, що я та інші відповідачі у справі були належним чином повідомлені про день і час розгляду справи.

Хочу зазначити, що я особисто про проведення судового засідання 01.01.2011 року і взагалі даної судової справи не була повідомлена.  Про проведення  всіх судових засідань мене ніхто не повідомляв.

Зі слів мого чоловіка Іванова Івана Івановича, який є співвідповідачем у справі, якісь конверти з суду на моє ім’я з відділення поштового зв’язку забирав він особисто. Дану обставину, він готовий підтвердити в суді.

Неповідомлення мене у встановленому порядку про розгляд справи позбавило мене передбаченого цивільним законодавством право надати суду докази, якими я заперечую проти позову.

Доказами, якими я збираюся спростовувати вимоги позивача у справі:

  1. Додатковий договір № 1 від 01 травня 2009 року. до Договору кредитної лінії № ВКЛ-565784 від 01 жовтня 2006 року. Хочу зазначити, що даним додатковим договором було змінено умови сплати мною споживчого кредиту.
  2. Копії платіжних доручень з червня 2009 року по момент винесення оспорюваного рішення (за кожен місяць) відповідно до яких я сплачував суму щомісячно в розмірі 5885,00 грн. Зазначаю, що позивач не повідомив суд про наявність даної додаткової угоди, що призвело до неправильного вирішення спору.

Враховуючи поважність причин неявки до суду та істотне значення наведених доказів для правильного вирішення справи, прошу суд переглянути заочне рішення від «01»січня 2011 року за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Іванова Івана Івановича , Іванової Наталії Петрівни, Іванової Олени Іванінви, третя особа ФОП Іванов Іван Іванович, Національний банк України про звернення стягнення на предмет іпотеки, скасувати його та призначити справу до розгляду в загальному порядку.

Додаток: Сім копій заяви про перегляд заочного рішення.

01 лютого 2011 року                                  _______ Н.П. .Іванова

З повагою ЮК “ДОМПРАВО”

З питань позбавлення права користування житловим приміщенням звертайтесь за адресою:

м. Київ, вул. Харківське шосе 170, оф.254

098-821-66-42

Стаття “Заява про перегляд заочного рішення” російською мовою…

Нерухомість (будинки, квартири, земля). Адвокат. Юрист. Юридичні послуги та допомога.

Юридичні консультації по нерухомості (квартирні, житлові, земельні, інші питання повязані з нерухомістю).

Судова практика нерухомість (квартири/будинки/земельні ділянки/інша нерухомість)

Позовні заяви: нерухомість (будинки, квартири, земля)

 

 

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Позовні заяви по нерухомості, Позовна заява | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *