Заява про перегляд заочного рішення

Зразок заяви про перегляд заочного рішення.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Пропонуємо вашій увазі зразок зави про перегляд  заочного рішення у справі про стягнення грошей по розписці.

Юридичні консультації з питань спадкування, нерухомості, сімейних питань.

Послуги адвоката у цивільних справах.

Судова практика спадкування, нерухомість, сімейні питання.

Позовні заяви та інші документи до суду у цивільних спорах.

Зразки документів по нерухомості, спадкуванню, сімейних питаннях.

Зразок заяви про перегляд заочного рішення на російській.

 

Деснянський районний суд міста Києва

02225, м. Київ, проспект Маяковського, 5-а

Особа, яка подає заяву (відповідач у справі).

 
Заявник Переглядає Рішення

Село Заочне, Юридичний район, Закарпатська область, 00000

Паспорт серії ВО 000000, виданий Юридичним РВ УМВС України в Закарпатській області 00 вересня 0000 року

Дата народження 00.00.0000 року народження

Реєстраційний номер облікової картки платника податків за дрфо – 0000000000

Представник в інтересах відповідача:

Адвокат Заочні Рішення

Вул. Адвокатська 32, м. Київ, 00000

Тел. : (000) 000-00-00

Позивач у справі.

Стягнув Гроші Незаконно

Вул. Адвоката, 00/00, кв. 00, м. Київ, 00000

Ідентифікаційний номер 00000000000

Засоби зв’язку: тел. (000)000-00-00

Справа № 000000/0000000/17

Суддя Справжній

Заява про поновлення строку на подання заяви міститься додатках і матеріалах  справи.

Заява

(про перегляд заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва від 0 березня 0000 року у цивільній справі №0000/000000/17, суддя Справжній)

00 березня 0000 року Деснянський районний суд міста Київ в складі головуючого судді Справжній розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Київ цивільну справу за позовною заявою Стягнув Гроші Незаконно до Заявник Переглядає рішення про стягнення боргу, відсотків та пені за договором позики вирішив позовну заяву Стягнув Гроші Незаконно до Заявник Переглядає Рішення про стягнення боргу, відсотків та пені за договором позики – задовольнити частково.

Стягнути з Заявник Переглядає Рішення на користь Клименка Віктора Олексійовича суму боргу за договором позики від 00.00.0000 р. в розмірі 000000,00 грн. суму відсотків за користування позикою в розмірі 0000000,40 грн. та суму пені в розмірі 000000,50 грн.

Вище вказане заочне рішення набрало законної сили 00.00.0000 року.

Заява про поновлення строку на подання заяви міститься в додатках і матеріалах справи.

ЧОМУ ДАНА ЗАЯВА ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАОЧНОГО РІШЕННЯ ПОВИННА БУТИ ПРИЙНЯТА, А  ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ПОВИННО БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО:

ОБСТАВИНИ, ЩО СВІДЧАТЬ ПРО ПОВАЖНІСТЬ ПРИЧИН НЕЯВКИ В СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ТА (АБО) НЕПОВІДОМЛЕННЯ ЇХ СУДУ, А ТАКОЖ ПРИЧИН НЕПОДАННЯ ВІДЗИВУ.

 Мені взагалі не було відомо про існування судової справи в ході якого прийняте оскаржуване рішення.

Якщо звернути увагу на протоколи судових засідань справи, поштову кореспонденцію щодо отримання мною якоїсь повістки, то стає очевидним, що жодного разу я повідомлений судом про судовий розгляд не був

Крім одного протоколу судового засідання, де зазначено, що 00.00.0000 року я отримав якусь судову повістку.

Мабуть цей запис в протоколі виник випадково, або хтось недопрацював у поштовому відділенні.

В мене не було жодної об’єктивної можливості оскаржити, подати заяву на перегляд, відзив на позов, зустрічну позовну заяву, реалізувати будь-які процесуальні права щодо Заочного судового рішення Деснянського районного суду міста Києва від 00 березня 0000 року у цивільній справі №000/000000/17.

 Оскільки я не знав про судовий розгляд справи, вище вказане рішення мені не направлялося у відповідності до ЦПК України, я його й теоретичного не міг отримати, то  відповідно й скористатися жодними процесуальними правами я не міг.

Вказані обставини вважаю доведеними відповідно до доказів та обставин зазначених в даній заяві.

В матеріалах судової справи000/000000/00 відсутні будь які посилання, докази, що мені якимось чином надсилалося оскаржуване рішення.

Для додаткового підтвердження суд може звернути увагу на аркуш справи з 58 по 71, де після винесення заочного рішення суду, до виконавчого листа взагалі відсутній будь-який поштовий документ, про відправку будь-кому будь-якої кореспонденції.

Хочу звернути увагу високому суду на те, що відповідачам, які не з’явилися д судове засідання, направляється копія заочного рішення в порядку передбаченому статтею 272 Цивільно процесуального кодексу України.

Хочу зазначити, що відповідно до статті 272 Цивільного процесуального кодексу я не отримував жодного тексту рішення (повного, неповного, чи будь-якого).

Про існування та зміст вище вказаного рішення мені стало відомо 00.00.0000 року, коли всі строки щодо подання заяви про перегляд заочного рішення вже пройшли.

Про дане рішення стало відомо, в ході ознайомлення з матеріалами справи адвокатом Адвокатисько на підставі заяви про ознайомлення з матеріалами справи від 00.00.0000 року. Договір про надання правничої допомого був підписаний в вересні місяці 0000 року.

Копія витягу договору про надання правничої допомоги міститься в матеріалах справи.

ЧОМУ Я ВВАЖАЮ, ЩО РІШЕННЯ, ЯКЕ Я ПРОШУ ПЕРЕГЛЯНУТИ Є НЕЗАКОННИМ, НЕОБГРУНТОВАНИМ, ТА ДОКАЗИ, ЯКИМИ Я ЦЕ ОБГРУНТОВУЮ:

Вважаю, що мій борг перед позивачем погашений та докази про погашення мого боргу перед позивачем:

Вважаю, що мій борг перед позивачем погашений оскільки, в якості погашення боргу я передав ½ (одну другу) частку у праві спільної часткової власності нежитлової будівлі та складу та навісу, яка знаходиться в місті Рахів, що знаходиться в місті Рахів, що по вулиці партизанська, за номером 000 (000 «а») Юридичного району, Закарпатської області.

Дана нерухомість була опосередковано передана позивачу у справі через договір дарування на ім’я Обдарований Нерухомістю Незаконно, який представився довіреною особою Стягувач Боргу Незаконно, який приїхав врегулювати від позивача борг.

Дану обставину підтверджує копія вище зазначеного договору, належно засвідчена копія якого додається.

Також дану обставину може підтвердити в якості свідка Обдарований Нерухомістю Незаконно, заяву про виклик якого в якості свідка буде надано, в разі призначення справи про перегляд заочного рішення до розгляду.
 
Інші підстави та докази, які їх підтверджують, що свідчать про неврахування судом всіх обставин справи:
 
По-перше суд прийняв до провадження справу не за підсудністю.

Доказом даної обставини є сама розписка, яка подана позивачем та договір оренди якоїсь квартири в Деснянському районі. Додаткові пояснення будуть подані після призначення справи до судового розгляду.

По-друге: якщо вважати, що мій борг перед позивачем не був погашений, то вважаю що суд не правильно застосував до мене штрафні санкції.

Доказом даної обставини є сам зміст розписки, яку подав позивач у справі.

Додаткові пояснення будуть подані, які обґрунтовують дані твердження після призначення даної заяви судового розгляду.

По третє: моя дружина готує позов про визнання розписки, на підставі якої з мене стягнуто борг недійсним, оскільки тільки на даний момент про нього дізналася, і якщо з мене буде стягнуто борг, відповідно до рішення суду, яке я прошу переглянути, то я маю можливість його погасити, тільки за рахунок спільних сімейних коштів.

Зважаючи на вище викладене, у відповідності до частини 3, статті 13, статті 27 ЦПК, ч. 1,3,4, статті 284 ЦПК, статті 127 ЦПК, статті 182, 183, 287, 288 ЦПК України
 
ПРОШУ ВИСОКИЙ СУД:
  

  1. Прийняти заяву про перегляд заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва від 00 березня 0000 року у цивільній справі №000/00000/17, суддя Справжній до провадження.

  2. Скасувати заочне рішення Деснянського районного суду міста Києва від 00 березня 0000 року у цивільній справі №000/00000/17, суддя справжній та призначити справу до розгляду за правилами загального провадження.

Додатки:

  1. Заява про поновлення строку на подання заяви про перегляд заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва від 00 березня 0000 року у цивільній справі № 000/00000/17, суддя).

  2. Належно засвідчена копія договору дарування ½ частки у праві спільної часткової власності на нежитлову будівлю складу та навісу.

  3. Оригінал документу про сплату судового збору.

  4. Копія заяви про перегляд заочного рішення Деснянського районного суду міста Києва від 00 березня 0000 року у цивільній справі № 000/00000/000, суддя І. В. Справжній ).

Документи, що підтверджують повноваження представника, знаходяться у матеріалах справи.

Представник                        Адвокат Адвокатисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *