Як п’ять хвилин роботи юриста могли врятувати купу грошей при купівлі квартири….

Олена жила сама і ростила дочку. Економила як могла.  Дочка вийшла заміж. У неї все добре. Діти. Внуки. Власне житло.

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Останні п’ять років Вона відкладала зі своєї зарплати більшу половину.  Для купівлі квартири. Що б здавати в оренду і на пенсії мати дохід.

ЇЇ мрія збулася. Вона стала власником невеликої однокімнатної  квартири біля метро. Навіть знайомий нотаріус знижку зробив при оформленні. Сказав все добре. В реєстрі все є. Була задоволена сама собою. Обійшлось і без ріелторів, і без послуг юриста. Яка вона молодець, думала про себе.

Орендарів знайшла за один день. Орендну плату платили вчасно. Вона навіть підприємцем зареєструвалася, щоб платити менші податки.

Пройшов рік. Планувала купити внуку телефон з орендної плати за квартиру за цей місяць. Слава Богу ще працювала. Коштів вистачало, як ніколи. Тим більше економити вона вміла. Хоч на старість відчувала відносно фінансовий достаток.

Того дня із самого ранку, о  сьомій годині,  подзвонили орендарі. Сказали, що в квартиру прийшли люди, які кажуть, що вони справжні власники, які два роки були за кордоном. Їм перераховували за оренду електронні кошти. Але на даний момент квартира, як вже місяць повинна бути звільнена, від орендарів, які у них її вийняли…

Справжні власники вселилися в квартиру силою того ж дня. На наступний день вона отримала Постанову слідчого про відкриту кримінальну справу.  Через два тижні вже було призначено судове засідання у справі про витребування майна (її омріяної квартири) з її володіння і скасування державної реєстрації права власності. Справжні власниками виявилися людьми заможними, з зв’язками  в юридичних колах, до того ж повністю правими з точки зору закону.

Як з’ясувалося, невідомі особи, на підставі підробленого рішення суду, якого навіть в природі не існувало, зареєстрували в «СУПЕР РЕЄСТРАТОРА» право власності  і за СПРАВЖНІ РЕАЛЬНІ ГРОШІ  продали їй квартиру. Продавців квартири знайти не вдалося. Пасивний дохід Олени залишився мрією.

Що могла зробити Олена, що б не потрапити в таку ситуацію?

Перевірити в державному реєстрі судових рішень, рішення суду на підставі якого в її покупців виникло право власності. В даному реєстрі за номером справи і датою було рішення про стягнення аліментів. Це був би дзвіночок (або грім серед ясного неба), який би перешкодив її супер інвестиції.

ПОРАДИ ЮРИСТА З ПРИВОДУ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ.

З ПОВАГОЮ ЮРИСТ ПО НЕРУХОМОСТІ У МІСТІ КИЇВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *