Як отримати дублікат договору купівлі продажу квартир у нотаріуса?.

Юридична консультація: дублікат договору купівлі-продажу у нотаріуса.

Відповідає юрист по нерухомості в Києві.

  1. Чи взагалі можливо отримати дублікат договору купівлі продажу квартири у нотаріуса?

Якщо Ваш втрачений договір купівлі-продажу був посвідчений нотаріусом, то  отримати дублікат договору купівлі-продажу у нотаріуса можливо.

  1. Куди слід звернутися щоб отримати дублікат договору купівлв-продажу?

У першу чергу слід звернутися до органу який видавав Вам договір купівлі-продажу. Якщо договір купівлі-продажу вам оформлював нотаріус у державній нотаріальній конторі, то Вам слід звернутися саме до цієї державної нотаріальної контори. У випадку. якщо державна нотаріальна контора яка видавала Вам договір купівлі-продажу реорганізована та на даний момент не працює Вам потрібно звернутися до іншої нотаріальної контори у Вашому місті або населеному пункті. Якщо Вам договір оформлював приватний нотаріус, отже Вам потрібно звернутися до приватного нотаріуса.

  1. Скільки коштує отримати дублікат договору купівлі-продажу у нотаріуса?

Вартість даної послуги залежить від того до кого ви звернетесь. у державного нотаріуса отримати дублікат  договору купівлі-продажу вам обійдеться у суму від 500 грн. А у приватного нотаріуса отримати дублікат договору купівлі-продажу коштуватиме від 1500 грн.

  1. Скільки часу займає процес отримання договору купівлі-продажу у нотаріуса?

Дублікат договору купівлі-продажу Ви зможете отримати протягом декількох годин.

  1. Чи потрібно реєструвати цей договір в реєстраційні службі?

Щодо реєстрації договору купівлі-продажу, то тут залежить від того яким саме чином та коли ви отримали первісний екземпляр договору купівлі-продажу.

Примітка:

Якщо договір купівлі-продажу у Вас був здійснений після 1 січня 2013 року, отже додатково звертатися до реєстраційної служби аби зареєструвати ваш договір у єдиному державному реєстрі Вам не потрібно, оскільки нотаріус під час видачі Вам дублікату договору купівлі-продажу сформує та видасть витяг про реєстрацію у єдиному державному реєстрі речових прав.

Якщо Ваш договір купівлі-продажу був укладений до 1 січня 2013 року, отже на момент його укладення підлягав реєстрації у Бюро технічної інвентаризації. Тому нотаріус видасть вам лише примірник самого договору купівлі-продажу, а реєстрацією Вам доведеться займатись самостійно через державну реєстраційну службу.

 

Нерухомість (будинки, квартири, земля). Адвокат. Юрист. Юридичні послуги та допомога.

Юридична консультація — купівля квартири. Відповіді юриста, нотаріусів, адвокатів..

Судова практика нерухомість (квартири/будинки/земельні ділянки/інша нерухомість)

 

 

Позовні заяви: нерухомість (будинки, квартири, земля)

 

 Чи можливо отримати дублікат договору купівлі продажу нерухомості в Києві на російській….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *