Виписати через суд, бо не проживає – що потрібно довести?

Що потрібно довести в суді для того, щоб позбавити права користування (виписати) особу з квартири, яка не проживає в ній більше шести місяців, без поважних причин.

Примірний перелік питань і відповідей, які задають і отримують в юриста або адвоката, з питань, щодо доведення факту не проживання громадянина в житлі більше шести місяців без поважних причин.

Юридичні послуги по житлових питаннях тут.

Що потрібно довести, що б виписати через суд з підстав не проживання?

Не вдаючись в юридичні тонкості: факти не проживання в квартирі це такі факти, коли особа, яку хочуть з неї виписати там не проживає, ніхто її там не бачить, вона не цікавилася квартирою, не платила жодних платежів, тобто це доведення тої обставини, що особа теоретично і практично не проживала в квартирі.

Що таке факт (обставина) не проживання?

В даному випадку доводиться, що особа відсутня в квартирі, будинку, гуртожитку більш ніж термін, коли право проживання за нею зберігається без поважних причин. Тобто, потрібно довести, що особи немає у квартирі тривалий період.

Що таке факт ( обставина) відсутності в житлі без поважних причин?

У даному випадку доводиться та обставина, що особа не має поважної причини для збереження за нею житлової площі дивіться в юридичних консультаціях по питаннях нерухомості.

У яких випадках за особою зберігається право користування житлом та інші консультації по виписці (позбавлення права користування) тут.

Щодо обставини, що особі не перешкоджають користуватися житлом, з якого її хочуть виписати.

В даному випадку йде мова проте, що ніхто не виганяв її, ніхто не може про це свідчити, вона не зверталася в правоохоронні органи з метою захисту її інтересів.

Дуже часто виникає ситуація, власник або наймач чи співнаймачі звертаються у суд з позовною заявою про позбавлення права користування житлом (іншою нерухомістю), але у суді виникає ситуація: відповідач приносить документи, або інші письмові докази, заявляє і підтверджує інформацію, про те, що вона або він звертався до поліції, прокуратури, тощо, оскільки її вигнали з будинку, квартири, іншої нерухомості, не впускають туди, не дають можливості користуватися нерухомим майном.

Позовні заяви щодо житлових спорів тут.

 Що таке факт втрати інтересу до нерухомості? До житла?

Особа яка має інтерес до нерухомого майна, цілком логічно сплачує платежі щодо утримання даного майна, несе за нього відповідальність. У разі доведення, що відповідач цього не робить, можна вважати, що інтерес, зацікавленість до майна втрачається.

Чи можна стверджувати, що якщо довести вище перераховані обставини, то суд позбавить права користування (випише) особу з житла, якщо вона там не проживає, більш ніж встановлені терміни?

Не я кажу, судова практика говорить, якщо ви доведете не проживання протягом певного періоду, без поважних причин, коли особі не перешкоджають користуватися квартирою, будником, гуртожитком, втрату інтересу або зацікавленості, суд винесе довго очікуване рішення щодо виписки позбавлення права користування відповідача у вашій справі.

Судова практика з житлових питань далі.

Що потрібно довести для виписки з нерухомості через суд з підстав не проживання на російській мові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *