Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Rusaniv Residence

Замовник будівництва Rusaniv Residence ТОВ «Русанівка Інвест» суди та проблеми станом на 27.11.2021 року.

ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Юридична інформація по новобудовам міста Київ..

Поради юриста з приводу купівлі квартир в новобудовах…

Послуги юриста при купівлі квартир у новобудовах…

Суди забудовники новобудови міста Києва….

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

1. Заступник керівника Київської місцевої прокуратури № 4 в інтересах держави подав позов до Київської міської ради, замовника будівництва Rusaniv Residence Товариства з обмеженою відповідальністю «Русанівка Інвест» про визнання незаконними та скасування пунктів 1-3, 3.1-3.9 рішення Київської міської ради від 06.06.2008 №  883/4947 «Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Русанівка Інвест» на вул. Євгена Сверстюка, 54 у Дніпровському районі міста Києва для будівництва житлового комплексу з прибудованим дошкільним закладом та пунктом централізованої системи пожежного спостереження» та про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки від 11.07.2018 площею 0,6953 га, укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмежено відповідальністю «Русанівка Інвест», посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Дем`яненко Т.М., реєстровий №  782.

1 березня 2021 року Господарський суд міста Києва повністю відмовив у задоволенні позову Заступника керівника Київської місцевої прокуратури № 4 в інтересах держави до Київської міської ради, Товариства з обмеженою відповідальністю «Русанівка Інвест» про визнання незаконним і скасування рішення, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/94864487

 

2. Комунального підприємства “КИЇВТРАНСПАРКСЕРВІС” подало позов до замовника будівництва Rusaniv Residence Товариства з обмежено відповідальністю “РУСАНІВКА ІНВЕСТ” простягнення 24 649, 55 грн.

15 червня 2021 року Господарський суд міста Києва  позов задовольнив частково, а саме  ухвалив стягнути з Товариства з обмежено відповідальністю “РУСАНІВКА ІНВЕСТ”  на користь Комунального підприємства “Київтранспарксервіс” основний борг у розмірі 21  610, 76 грн, 3% річних у розмірі 324,39 грн, інфляційні втрати у розмірі 1329,02 грн, пеню у розмірі 1297,15 грн та судовий збір у розмірі 2  261,87 грн.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/97690055 

3. Замовника будівництва Rusaniv Residence ТОВ «Русанівка Інвест» до Київської міської ради за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» про визнання незаконним та скасування рішення.

17 грудня 2020 року м. Київ Окружний адміністративний суд міста Києва у справі залишив без розгляду позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Русанівка Інвест» до Київської міської ради за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» про визнання незаконним та скасування рішення.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93627765

 

Замовник будівництва Rusaniv Residence ТОВ «СЕЙФ-СПЕЙС» суди та проблеми станом на 27.11.2021 року.

1. Замовник будівництва Rusaniv Residence ТОВ “СЕЙФ-СПЕЙС”, Товариства з обмеженою відповідальністю “САНТ” та Приватне акціонерне товариство «РУСАНІВКА» подало адміністративний позовов до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в якому просять:

  • визнати протиправними дії Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо встановлення у розділі «Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах» Містобудівних умов та обмежень №1334 від 24.12.2020р. об`єкта будівництва: «Реконструкція майнового комплексу в частині ( літери А, В, Б, Г ), цілісного майнового комплексу фабрики – пральні білизни, нежитлової будівлі Літ. “А” під багатофункціональний комплекс із влаштуванням зеленої та прибережної зони» гранично допустимої висоти об`єктів – 6 поверхів;

  • визнати протиправними та скасувати Містобудівні умови та обмеження №1334 від 24.12.2020р. об`єкта будівництва: «Реконструкція майнового комплексу в частині ( літери А, В, Б, Г ), цілісного майнового комплексу фабрики – пральні білизни, нежитлової будівлі Літ. “А” під багатофункціональний комплекс із влаштуванням зеленої та прибережної зони», видані Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині розділу «Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах» щодо встановлення гранично допустимої висоти об`єктів – 6 поверхів.

15 вересня 2021 року Окружного адміністративного суду міста Києва прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99684200

 

ЖК РУСАНІВ РЕЗИДЕНС ДОКУМЕНТИ

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК OK’LAND

З повагою, юристи з питань перевірки новобудов у місті Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *