Рекомендації юриста: як зняти квартиру в Києві.

Юридична консультація з питань, які ставлять юристу по нерухомості, щодо того на які нюанси звернути увагу при знятті в оренду квартири в Києві.

Як краще знімати квартиру в Києві – через агентство нерухомості чи безпосередньо напряму?

З юридичної точки зору немає різниці. Головне бути впевненим, що ви берете в оренду квартиру в Києві у дійсного власника(ків) або у уповноважених осіб.

Що повинно міститися в договорі оренди квартири?

Зважаючи на свободу договору в Україні, ви можете зазначити в договорі оренди квартири будь-які умови, що не суперечать законодавству України. Порада юриста: зазначте в договорі ореди реальні умови про які ви домовилися з власником квартири.

Чи варто платити кошти за інформації щодо потенційних власників?

Інформація щодо оренди квартир – це тільки інформація. І під вивіскою таких агентств часто особа, яка хоче зняти в оренду квартиру в Києві натрапить на «трошки квартирних шахраїв».

Якщо квартиру здає родич власника, без його присутності, оскільки він не в Києві?

Якщо родич уповноважений довіреністю, можете спокійно знімати цю квартиру в оренду. Якщо ж ні – то зазначаю, що Ваша угода не буде мати ніякої юридичної сили.

Чи повинен бути договір оренди нотаріально посвідчений?

Законодавством України не ставиться обов’язкова вимога щодо нотаріального посвідчення договору оренди. Ми також вважаємо, що договір оренди квартири може бути у простій письмовій формі.

Чи дозволяє законодавство України домовлятися про оренду квартири в усній формі?

У разі виникнення конфлікту між орендодавцем квартири і орендарем, ніяка усна форма не врятує ні орендаря ні орендодавця – тому договір оренди обов’язково тільки в письмовій формі.

Як перевірити чи дійсно особа, яка здає квартиру власник?

Обов’язково необхідно перевірити документи на квартиру. Також паралельно радимо звернути увагу на приписку, квитанції щодо сплати комунальних послуг. Юридична порада: бажано що б всі дані в документах сходилися. Скористайтеся сервісами реєстрів по нерухомості України.  Радимо скористатися послугами юриста по нерухомості в Києві.

Чи обов’язково платити орендну плату за перший і останній місяць за оренду квартир?

Платити чи не платити за перший і останній місяць це діло домовленостей сторін. Але у більшості випадків таку умову ставлять орендодавці квартир у Києві, а у чужий монастир із своїми правилами не ходять.

Що таке залоговий платіж чи задаток за орендовану квартиру?

Під залоговим (завдатком) платежем розуміємо суму, яка сплачується орендодавцем квартири орендарю квартири, як сума за потенційно пошкоджене майно. У день закінчення терміну оренди, і у разі відсутності пошкодженого майна у квартирі, цей платіж повертається орендарю.

Як засвідчити факт передачі коштів орендодавцю квартири?

Дуже часто факт передачі коштів орендодавцю квартири зазначений у договорі оренди. Якщо у договорі оренди відсутня така умова – обов’язково беріть від орендодавця квартир письмову розписку про отримані кошти.

Інші рекомендації юриста або адвокат по нерухомості, що займаються юридичним супроводом угод Ви зможете отримати по телефону:

098-821-66-42 або 044-362-361-16-84

або відвідавши офіс:

м. Київ, вул. Харківське Шосе, (дарницький масив) 170, офіс 254.

З повагою “ДОМПРАВО”

Юридичний супровід угод оренди нерухомості в Києві.

Юридичні консультації з приводу оренди нерухомості в Києві.

Судова практика по нерухомості.

Позовні заяви щодо нерухомості.

Стаття “Поради юриста: як зняти квартиру в Києві” російською мовою…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *