Адвокат Правий берег (Шевченківський, Солом’янський, Святошинський район).

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

Дана стаття стосується послуг фахівців у галузі права ЮК «ДОМПРАВО» в офісі на правому березі міста Київ.

Де знаходиться офіс юридичної компанії «Домправо» на правому березі Дніпра у Києві?

Наш офіс Ви можете знайти за адресою: 01032, м. Київ, вул. Жилянська 107, оф. 7

Він розташований в Шевченківському районі м. Києва, одразу навпроти будівлі Святошинського районного суду. Зручне місце, з безліччю транспортних гілок поруч дозволить вам швидко дістатися до нас та отримати правову допомогу. Так, як наше представництво знаходиться в центрі міста, жителям Києва з Святошинського, Шевченківського, Голосіївського, Солом’янського, Подільського та Печерського районів вкрай просто дістатися до нас.

АДВОКАТ НА КАРТІ МІСТА КИЇВ:

Адвокат на карті Києва

Адвокат Київ на карті

 Як я можу записатися на прийом до адвоката або юриста  Юридичної Компанії «Домправо» в Шевченківському районі (центр)  Києва?

Просто зверніться за одним з наступних телефонів:

 • 098-821-66-42

 • 050-469-11-13

 • 044-361-16-84

По телефону уточніть про що буде консультація: спадщина, нерухомість, розірвання шлюбу, аліменти, приватизація, зняття арешту, зняття з реєстрації осіб тощо. Наші працівники визначать з вами зручний час та запишуть Вас на прийом до спеціаліста з відповідних питань.

Електронна адреса, скайп, інші засоби зв’язку по яким можна задати адвокату питання і домовитися про юридичні послуги в місті Києві на правому березі:

Електронна адреса, яку використовує адвокат, юрист на Правому березі міста Києва:

dompravo@gmail.com

Скайп за якими можна отримати юридичні послуги:

dompravo

Адвокат контакти на правому березі Києва:

Адвокат юрист

Адвокат Київ.

Яка станція метро знаходиться біля офісу Юридичної Компанії Домправо в центрі міста Київ?

Офіс з адвокатами Юридичної Компанії Домправо знаходиться на пішохідній відстані від метро Вокзальна. Записатися на прийом до адвоката або юриста  найзручніше для тих хто користується Червоною Гілкою метро в Києві.

Хоча зважаючи на те, що офіс Юридичної Компанії знаходиться майже у Центрі Києва до нього зручно добиратися як синьою так і зеленою гілкою метро у Києві.

КАРТИНКАМИ З ГРАФІКОЮ ЯК ПРОЙТИ ДО ОФІСУ ВІД МЕТРО ВОКЗАЛЬНА

Мешканцям яких районів Києва зручно добиратися до Вашого офісу заради юридичних послуг?

За допомогою та послугами до адвокатів та юристів в нашій компанії зручно звернутися мешканцям Центру міста Києва, Шевченківського, Солом’янського, Святошинського району.

Яким іншим громадським транспортом можливо добратися до офісу адвоката або юриста в місті Київ в Шевченківському район на вулиці Жилянська біля метро Вокзальна?

Як доїхати до представництва Юридичної компанії «ДОМПРАВО» на правому березі – вул. Жилянська 107?

Одразу біля нашого офісу знаходиться маршрутна, автобусна та трамвайні зупинки, також поруч (10 хв. Пішки) знаходиться метро Вокзальна (червона гілка).

Давайте розглянемо детальніше звідки і як ви можете до нас дістатися.

Звісно, що київський метрополітен річ універсальна і за допомогою нього до нас можна добратися з будь-якої частини міста, проте як зазначалося вище доведеться прогулятися у центрі Києва протягом 10 хвилин, аби отримати консультацію юриста.

Що стосується зупинок одразу біля нашого офісу то для вашої зручності пропонуємо список автобусів, трамваїв та маршруток за районуванням, тобто що звідки йде:

Шевченківський район Як доїхати до офісу Юридичної компанії громадським транспортом?

Так як офіс (представництво) знаходиться безпосередньо в Шевченківському районі міста Києва то і дістатися до офісу юридичної компанії «ДОМПРАВО» на правому березі з цієї частини Києва найпростіше.

 • Автобус №7, що іде з Львівської площі
 • Трамвай № 15, що іде з Михайлівської Борщагівки, проте транзитом через велику частину Шевченківського району (м. Берестейська, по вул. Дегтярівській, м. Лук’янівка і до м. Возальна)
 • Маршрутне таксі № 558, яке іде від Виноградару (Подільський район) до Сирця, далі Лук’янівка і через Шевченківський район до проспекту Перемоги і під наш офіс

Солом’янський район – Громадський транспорт до офісу адвоката.

Зручно звертатися до нас за консультацією адвоката і мешканцям Солом’янського району. Підійде в цілому все що рухається в напрямку метро Вокзальна, проте аби під’їхати прямо під представництво адвоката на правому березі користуйтеся наступними маршрутами:

 • Маршрутне таксі №427
 • Маршрутне таксі 368 їде аж від міста Боярка через Солом’янський район і до нас
 • Маршрутне таксі № 805 їде з міста Вишневе через Солом’янський район до офісу ЮК «ДОМРПАВО» на правому березі

Святошинський район – Добратися на консультацію юриста громадським транспортом.

Основною транспортною жилкою з Святошинського району є трамвайні колії.

 • Трамвай №1 стартує від Михайлівської Борщагівки по швидкісній лінії прямо до станції Старовокзальна, звідки пішки до кваліфікованого юриста нашої компанії 2-3 хвилини ходу
 • Трамвай № 3 прямує від Великої Кільцевої дороги також по швидкісній лінії
 • Трамвай № 15 також їде від Михайлівської Борщагівки, проте іншим шляхом проходячи бульвар Лепсе, метро Берестейська і далі по цій вже вище описаній лінії до офісу наших юристів на правому березі
 • Маршрутне таксі №411 їде в нашу сторону від вулиці Симиренко. Також прямує у зворотню сторону від метро Палац спорту.

Подільський район – Громадський транспорт, який прямує до офісу на Жилянській.

Історичний центр Києва – Поділ також входить в коло частин столиці звідки до нас зручно та швидко дістатися. Шукаєте юриста поруч Подолу, тоді для вас підійде наступний транспорт:

 • Трамвай №18 починає свій шлях на Контрактовій площі – закінчує станція Старовокзальна, звідки пішки до кваліфікованої правової допомоги 2-3 хвилини пішки.
 • Маршрутне таксі № 558 їде Виноградару і прямо до нас під офіс

Оболонський район – міський транспорт якийм можна прямо до нас доїхати.

Не найближчий район, проте все ж є 2 (два) прямі маршрути, які проходять від Оболонського району до офісу ЮК «ДОМПРАВО» на правому березі. Крім того наші спеціалісти мають багаторазовий досвід представництва у Оболонському суді.

 • маршрутне таксі №181 їде від площі Тараса Шевченка
 • маршрутне таксі № 500 їде від вулиці Північної Оболонського району і до офісу нашої компанії.

Чому офіс Юридичної Компанії Домправо зручний для мешканців пригороду Києва та Київської області?

Оскільки приміщення, де адвокат чи юрист Юридичної Компанії Домправо знаходиться біля метро Вокзальна, на юридичну консультацію зручно записатися жителям пригороду міста Києва та Київської області.

Що знаходиться поруч біля офісу Юридичної компанії Домправо в Щевченківському районі міста Києва?

Поруч знами знаходиться Центральний Вокзал міста Київ, Цирк, Універсам Україна.

Які послуги крім юридичних можна отримати у офісі в Шевченківському районі на Жилянській:

З нами активно співпрацюють нотаріуси як на правому (Шевченківський, Соломянський, Святошинський) і на лівому березі (Дніпровський, Дарницький) міста Києва, тому Ви зможете замовити весь спектр нотаріальних послуг, укладення договорів, посвідчення заповіту, видачу довіреності, нотаріальне посвідчення дарування тощо.

Також наше Юридична фірма здійснює комплексне обслуговування купівлі  і оформлення нерухомості, зокрема послуги БТІ (техпаспорти), оцінка нерухомості, продаж нерухомості, купівля нерухомості, адже ЮК «Домправо» позиціонується, як експерт з ринку нерухомості. Звернувшись до нас ви отримаєте висококваліфіковану допомогу з будь якого питання, що стосується дій з квартирами, землею, будинками, кімнатами (частинами квартир) та ін.

Звертайтеся по якісну та недорогу правову допомогу за адресою м. Київ, Шевченківський район, вул. Жилянська 107, оф. 7

З повагою ЮК ДОМПРАВО

Адвокат на правому березі міста Київ: близько біля мешканців Шевченківського, Святошинського, Соломянского району міста Київ на українській мові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *