Реєстрація Тов, ПП, ГО  контакти

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

Ми знаходимося на Лівому Березі міста Київ в Дарницькому районі (Біля метро Харківська) за адресою: вул. Декабристів, 3. Кабінет 602.

Контактні телефони щодо отримання попередньої інформації з приводу послуг щодо реєстрації або отримання інших документів?

Телефони:

Електронна адреса:

Чи є можливість паркування  автомобіля для клієнтів щодо реєстрації юридичних осіб, отримання ліцензії тощо?

Біля нашого офісу багато місця для паркування автомобіля. В принципі жодного разу не було, що клієнт, який до нас звернувся стикнувся з незручностями паркування.

Який громадський транспорт зупиняється біля офісу Юридична служба «Реєстрація»?

Для клієнтів, які збираються замовити послугу реєстрація тов., фоп, інше буде ззручно до нас добратися наступними видами громадського транспорту:

  1. Біля нас на відстані семи хвилин в пішохідному режимі знаходиться метро Харківська.
  2. Зупинка маршрутного таксі № 45, яке прямує від метро . Дарниця, по вул… Попудренка, Бажова,. Красноткацька, Будівельників, Миру, через Дарницька (Ленінградська) площа, Харківське Шосе, Архітектора Вербицького, «Юридичні послуги: Реєстрація тов., пп, тощо, до метро Харківська.
  3. Зупинка маршрутного таксі №407, яке прямує по проспекту Петра Григоренка,по вул… Бориса Гмирі, Гришка, знову по проспекту Григоренка, по вул… Олександра Мишуги, по вул… Лариси Руденко,Вишняківська, Ревуцького (метро Харківська), декабристів (Реєстрація Тов, Фоп, ПП, Внесення змін в статут, тощо…), вул… Архітектора Вербицького, Харківське Шосе, вул.. Тростянецька, Славогородська, Ялтинська, Крупської, Симферопольська, Привокзальна, Дарницький Ж/Д Вокзал.

Як видно замовити наші послуги щодо реєстрації може будь яка особа, яка проживає у місті Київ, а не тільки Дарницький, Дніпровський, Деснянський район міста Києва.

Контакти реєстрація Тов, Го, тощо на російській…