Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Голосіївская Долина

Замовник будівництва ЖК Голосіївская Долина ТОВ «СТРОЙ СІТІ КЕПІТАЛ» та його суди/проблеми станом на 12.11.2021 року

ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Юридична інформація по новобудовам міста Київ..

Поради юриста з приводу купівлі квартир в новобудовах…

Послуги юриста при купівлі квартир у новобудовах…

Суди забудовники новобудови міста Києва….

Інформація актуальна станом на 2022 рік

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТОРІНКИ

1. ТОВ “Укрбуд Девелопмент” звернулось до Господарського суду міста Києва із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Житло-Капітал” та замовника будівництва ЖК Голосіївска Долина ТОВ “Строй Сіті Кепітал” про визнання недійсними односторонніх правочинів, визнання чинними договорів, визнання недійсними договорів.  

18 серпня 2020 року Господарський суд міста Києва повернув без розгляду позовну заяву ТОВ “Укрбуд Девелопмент” до ТОВ “Фінансова компанія “Житло-Капітал” та ТОВ “Строй Сіті Кепітал” про визнання недійсними односторонніх правочинів, визнання чинними договорів, визнання недійсними договорів.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/91042140

 

2. ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє ОСОБА_2 про забезпечення позову  ОСОБА_1 ,від  імені та в інтересах якої діє ОСОБА_2  подала позов до ТОВ «Строй Сіті Кепітал», ТОВ «Фінансова компанія «Житло-капітал», треті особи:  ОСОБА_3 , ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд інвест», ТОВ «Паритет Інвестмент Груп» про визнання майнових прав на об`єкти інвестування.

20 вересня 2021 року Голосіївський районний суд міста Києва задовольнив частково заяву  ОСОБА_1 до ТОВ «Строй Сіті Кепітал», ТОВ «Фінансова компанія «Житло-капітал», треті особи:  ОСОБА_3 , ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд інвест», ТОВ «Паритет Інвестмент Груп» про визнання майнових прав на об`єкти інвестування, а саме:

  1. Наклав арешт на квартиру№223 в 4-ій секції, тип.3.2, яка має три кімнати, загальною площею 120,39 кв.м., на 4-му поверсі, розташовану в об`єкті незавершеного будівництва – житловому комплексі ЖК «Кристал Резіденс» за адресою: АДРЕСА_1;

  2. заборонив ТОВ «Строй Сіті Кепітал» та ТОВ «ФК «Житло-Капітал» вчиняти будь-які дії щодо продажу майнових прав на квартиру№ 223 в 4-ій секції, тип.3.2. , яка має три кімнати, загальною площею 120,39 кв.м., на 4-му поверсі, розташованому в об`єкті незавершеного будівництва – житловому комплексі ЖК «Кристал Резіденс» за адресою: АДРЕСА_1.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/99803229

 

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Варшавський плюс

Суди (проблеми) замовника будівництва ЖК Рідне місто

З повагою, юристи по перевірці новобудов у місті Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *