Помилки при поданні позовної заяви при розірванні шлюбу

Основні юридичні помилки при поданні до суду позовної заяви про розірвання шлюбу (розлучення)

Інформація актуальна станом на 2021 рік

В даній статті описуються найчастіше помилки, які допускають особи, що додають позов про розлучення до суду. Помилки стосуються як самої процедури подання позову так і змісту самої позовної заяви.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ В УКРАЇНІ.

Подання позову до суду особисто…

Здати позовну заяву до суду особисто – це не завжди помилка. Але бувають випадки коли справа про розлучення повинна розглядатися в місті за 500 кілометрів від місця Вашого проживання. Наприклад особа, яка бажає розлучитися проживає в Києві. А особа відповідач у справі про розірвання шлюбу проживає в Київській області за 200 кілометрів від Києва. Особа витрачаємо цілий день на дорогу, що б здати до канцелярії позовну заяву.

Пам’ятайте: будь яку позовну заяву до суду можна здати за допомогою поштового зв’язку.

АДВОКАТ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ В КИЄВІ.

Подача позову про розлучення за три дев’ять земель, коли є можливість за своїм місцем проживання

Позивач і відповідач у справі про розірвання шлюбу не завжди зареєстровані у одному населеному пункті. Іноді місце проживання відповідача взагалі невідоме. Але незважаючи на певні можливості щодо вибору підсудності, особа, яка подає позов в суд про розірвання їх ігнорує. Собі на шкоду

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ПІД КЛЮЧ.

Позивач має можливість вибору підсудності про розлучення, коли він додасть до позовної заяви вимогу про стягнення аліментів. Якщо він не захоче стягувати аліменти в судовому порядку, до до судового розгляду залишить дану вимогу без розгляду.

Об’єднання в одній позовній заяві вимог про розлучення, про стягнення аліментів, про поділ майна подружжя.

ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО РОЗЛУЧЕННЯ ОНЛАЙН.

Суди даної юридичної помилки полягає в тому, що Вас не розлучається поки не розглянуть всі позовні вимоги.

Не зазначення в позовній заяві щодо розлучення фактичного місця проживання.

Дуже часто місце реєстрації проживання не збігається з фактичним місцем проживання, як позивача у справі про розірвання шлюбу, так і відповідача. Повістки приходять за адресою реєстрації, а там їх ніхто не отримує. В результаті справу про розлучення можуть залишити без розгляду, або у разі не отримання позову про розлучення відповідачем судовий процес про розірвання шлюбу затягнеться довше ніж Вам би хотілося.

Чи потрібна допомога адвоката в суді при розлученні?

Тому зазначаються в позовних заявах як адресу реєстрації так і фактичне місце проживання.

Зазначення в змісті позовної заяви відомостей, які негативно можуть вплинути на справу щодо поділу майна подружжя:

Інколи знаходиш в позовних заявах такі перли, які є знахідка для адвоката протилежної сторони

Наприклад особа, яка подає позовну заяву про розлучення  в подальшому планує подати позов про поділ майна подружжя. Наприклад проінвестованої, але ще не введеної квартири. В позові про розірвання шлюбу зазначає, що не проживала разом із відповідачем на момент сплати коштів за новобудову. А в подальшому буде пробувати довести, що квартира була придбана за особисті кошти.

В який суд звертатися з позовною заявою про розлучення при різній приписці з відповідачем.

Також в позовних заявах іноді зустрічаєш текст, що майно набуте іншим із подружжя за особисті кошти

Зазначення у позові про розлучення інформації, яка може негативно вплинути на вимоги щодо, сплату та інші питання аліментів.

Наприклад позивач, з яким не проживає дитина, для підняття своєї оцінки, зазначає в позовній заяві про розлучення якийсь космічний розмір аліментів. В подальшому доходи його падають. І відповідно він отримує позовну заяву про стягнення з нього аліментів. Обгрунтувати належними й допустимими доказами, що доходи знизилися він не може.

Найчастіша помилка при поданні позовної про розлучення:

Написання позовної заяви про розірвання шлюбу часто відбувається з сучасного з інтернету шаблону. В даному зразку позовна часто не враховуються вимоги законодавства України або конкретна ситуація що склалася між двома особами.

Як самому піти в суд у справі про розлучення?

Вирішення даної ситуації наступне: вивчити законодавство України або звернутися за послугами адвокатів або юристів наших компанії.

Помилки при поданні позовної заяви про розлучення. Російською.

З повагою адвокати по розірванню шлюбу ЮК ДОМПРАВО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *