Письмові пояснення щодо позовної давності у справі про витребування майна.

Зразок письмових пояснень у справі про витребування нерухомості з питання позовної давності.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

 Даний зразок пояснень поданий як коротке письмове узагальнення  на судові дебати у справі щодо витребування майна з чужого незаконного володіння. Суть всього спору зводилася до того чи пропущений строк позовної давності. У задоволенні позовних вимог щодо витребування майна з чужого незаконного володіння.

   

До Шевченківського районного суду м. Києва

Судді: Притулі Н.Г.

справа № 00/000000/00-ц

Відповідач :

Особа У Якої Витребовують Майно

Місце проживання та реєстрації: 00000, м. Київ, пр-т 40-річчя Адвоката, буд. 000, корп. 0, кв. 00.

ЮРИДИЧНІ ПИТАННЯ ВИТРЕБУВАННЯ МАЙНА З ЧУЖОГО НЕЗАКОННОГО ВОЛОДІННЯ….

 ПИСЬМОВІ ПОЯСНЕННЯ НА ДЕБАТИ

 У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва знаходиться справа № 000/00000/15-ц за позовом Першого заступника прокурора Шевченківського району міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Особа У Якої Витребовують Майно, треті особи: Особи попередні власники нерухомості про витребування майна загальною площею 55,30 кв.м., яке знаходиться за адресою: вул. Юридична, 000 (група нежитлових приміщень № 00 (в літ. А)).

ПИТАННЯ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ НА САЙТІ…

ПРОШУ ВИСОКИЙ СУД ЗВАЖИТИ НА НАСТУПНЕ:

1. ПРИЙНЯТИ ДО УВАГИ ВСІ ПИСЬМОВІ ТА УСНІ заяви (зокрема й щодо позовної давності, зауваження, заперечення, скарги щодо судових рішень, відповідача у даній справі, які були ним подані в цій справі з моменту первісного прийняття позову у вище вказаній справі.

2. Зважити на ту обставину, що під час нового розгляду даної справи прокурор, позивач не надав жодного нового доказу, який би додатково підтверджував їхню неможливість знати про порушене їх права власності незважаючи на те що спірна нерухомість поза межами строку позовної давності вибула з володіння позивача та була зареєстрована за третіми особами. І РАНІШЕ ЖОДНОГО ДОКАЗУ ПОВАЖНОСТІ ПРОПУСКУ ПОЗИВАЧЕМ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ ТАКОЖ НЕ БУЛО ПОДАНО.

ІНШІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО НЕРУХОМОСТІ….

3. Також прошу, ВИСОКИЙ СУД, зважити на те, що позивач не здійснював жодних дій як до утримання даного майна, так і до обов’язкової реєстрації такого речового права як господарське відання, ТОБТО ПОЗИВАЧ НЕХТУВАВ ОБОВЯЗКАМИ ВЛАСНИКА.

4. Хочу зазначити, що жодна особа на даний момент не понесла КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НІБИ НЕІСНУЮЧЕ ПІДРОБЛЕНЕ РІШЕННЯ СУДУ, ніби то незаконну реєстрацію на його підставі права власності.

АНАЛІЗ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ ПО НЕРУХОМОСТІ….

5. Зокрема хочу зазначити, що відповідно до ч. 1 статті 182 Цивільного кодексу України Право власності та інші речові права на нерухомі речі, підлягають державній реєстрації. Жодних дій позивач та комунальні підприємства не здійснили, ТОБТО ПРАВО ГОСПОДАРСЬКОГО ВІДАННЯ І ПРАВО ВЛАСНОСТІ ПОЗИВАЧЕМ ВСУПЕРЕЧ ЗАКОНОДАВСТВУ НЕ БУЛО ЗАРЕЄСТРОВАНЕ.

6.Також хочу додатково зазначити, що СПІРНА НЕРУХОМІСТЬ ВИБУЛА З ВОЛОДІННЯ ЯК ПОЗИВАЧА ТАК І ІНШИХ ОСІБ В 2011 РОЦІ і відповідно до вимог законодавства України на момент подачі позовної заяви позовна давність до суду вже пройшла.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ЩОДО НЕРУХОМОСТІ….

7. Також хочу відмітити, що за результатами розгляду справи Велика Палата дійшла висновку, що з огляду на принцип непорушності права володіння майном ПОЧАТОК ПЕРЕБІГУ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ ОБЧИСЛЮЄТЬСЯ З МОМЕНТУ КОЛИ МАЙНО ВИБУЛО З ВЛАСНОСТІ ВЛАСНИКА. При цьому Суд зауважив, що строк позовної давності не підлягає поновленнюу разі укладання надалі договору купівлі-продажу відповідного майна. Зазначена правова позиція висловлена у постанові Великої Палати Верховного Суду від 26 листопада 2019 року у справі № 914/3224/16 (провадження № 12-128гс19).

Зважаючи  на вище наведене, враховуючи всі заперечення, доводи, докази які їх підтверджують, з урахуванням заяви про застосування строків позовної давності прошу відмовити у задоволенні позовних вимог повністю. І пам’ятати, що всі суб’єкти правовідносин в Україні є рівними перед законом: прокуратура, місцева влада, і проста фізична особа.

Письмові пояснення щодо позовної давності у справі про витребування майна на російській….

00.00.2019 року                                                _______  Відповідач

З повагою адвокат по витребуванню майна з чужого незаконного володіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *