ЛИСТ

ЗРАЗОК ЛИСТА

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО ООРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИХ СПОРАХ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: СПАДКОВІ ПИТАННЯ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ СПАДКОВІ ПИТАННЯ

СУДОВА ПРАКТИКА СПАДКОВІ ПИТАННЯ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО СПАДКУВАННЮ

 

ПІБ,

зареєстроване місце проживання:

вул. __________ кв.00

ПІБ,

адреса для кореспонденції:

02121, м. Київ, вул. __________ оф.00

телефон: __________

 

00 жовтня 20__ року помер мій чоловік ПІБ.

Приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ заведена спадкова справа №__________ щодо оформлення спадщини після смерті ПІБ,

Згідно із ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Відповідно до свідоцтва про права власності на житло, виданого Відділом приватизації державного житлового фонду Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації  00.00.20__ (розпорядження №______) та зареєстрованого Комунальним підприємством Київської міської ради “Київське міське бюро технічної інвентаризації” 00.00.20__ в реєстровій книзі за реєстровим №______, ПІБ належало на праві спільної сумісної власності ½ частина квартири № 00 по вул. __________  в м. Києві.

Згідно із статтею ст. 1261 ЦК України, у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Частиною п’ятою статті 1268 ЦК України встановлено, що незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини, яким згідно із частиною другою статті 1220 цього Кодексу є день смерті особи.

В зв’язку з вищевикладеним з метою оформлення спадщини на відповідну частину квартири № 00 по вул. __________  в м. Києві прошу надати мені, ПІБ, вищевказане свідоцтво про право власності на житло, доступ до цієї квартири та можливість зробити дублікат ключей  від квартири.

 

 

«___» липня 2021 року                                                                                            ПІБ

Заява про оголошення фізичної особи померлою

Заява про встановлення факту родинних відносин

З повагою, адвокат по спадкуванню ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *