Заява про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, для ведення особистого селянського господарства

Заява надання земельної ділянки у власність

Парафіївська селищна рада Ічнянського району Чернігівської області
Вул. Тараса Шевченка, 97а, смт. Парафіївка, Ічнянський район. Чернігівська область 16730

Приватизація Земельної Ділянки
Вул. Вербицького, 11,кв. 229 , м. Київ, 02121

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО НЕРУХОМОСТІ

Заява
(про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, для ведення особистого селянського господарства)

Мені на праві власності належить будинок, що знаходиться за адресою: Вул. Неприватизована, 6, смт. Парафіївка, Ічнянський район. Чернігівська область 16730.
Вказаний будинок знаходиться на земельній ділянці, якою я користуюся з метою його обслуговування в розмірі десять соток (0,10 га), та 15 соток (0,15 га) для ведення особистого селянського господарства.
Відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України, передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм визначених ст. 121 ЗКУ здійснюється по кожному виду використання. У ст. 121 Земельного кодексу України вказується, що громадяни України мають право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах в розмірі до 0,25 га., для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 га.
Відповідно до статті 118 Земельного кодексу України громадянин зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України.
Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає у власність відповідно до повноважень визначених статтею 122 цього Кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Як оформити право власності на землю?

Враховуючи наведене вище, право кожного громадянина України відповідно до ст.ст. 116, 118 та 121 Земельного кодексу України на приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, для ведення особистого селянського господарства прошу розглянути заяву про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, для ведення особистого селянського господарства та прийняти наступні рішення:

1. Про передачу вище вказаних земельних ділянок безоплатно у власність Вараксіна О.М.. відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України для будівництва та обслуговування жилого будинку, для ведення особистого селянського господарства.
2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку для передачі її у приватну власність П.І.Б. відповідно до ст.ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України.
3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку для передачі її у приватну власність Приватизація З.Д.. відповідно до ст.ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України.
Земельні ділянки в порядку приватизації я не отримував.

Прошу розглянути заяву, прийняти відповідне рішення про що письмово мене повідомити.

Додатки:

1) Копія документу про право власності на будинок.
2) Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельних ділянок;
3) Копія паспорту.
4) Копія індефікаційного коду.
5) Копія довідки про неотримання земельних ділянок в порядку приватизації.

«____» ____________ 2013 року ___________ (Приватизація З.Д.)

Оформлення права власності на нерухомість. (сайт на російській мові).

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Документи, Нерухомість, Позовні заяви по нерухомості | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *