Запит про отримання публічної інформації

Заява про отримання публічної інформації

Третя Київська державна нотаріальна контора

Вул.. Мануїльського, 23, м. Київ, 04050

 Запитувач Юридичний Єфремович

Вул.. Харківське Шосе, 17 кв. 71, м. Бровари. Київська область, 07401

Засоби зв’язку відсутні

ЮРИСТ, АДВОКАТ, ІНШІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ У МІСТІ КИЇВ.

ЗАПИТ

(про отримання публічної інформації)

20 грудня 2007 року померла моя сестра Адвокат Антоніна Єфремівна, що проживала за адресою вул.. Тургенівська, 72, кв. 34.. м. Київ.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМІСТЬ, СІМЕЙНІ СПОРИ.

вул.. Вербицького, 172, кв. 334.. м. Київ.

  Відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

. Запит на інформацію має містити:

 1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

 2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

Інформацію, яку я хочу отримати стосується наступного питання:

Чи є інші спадкоємці Адвоката Антоніни Єфремивіна, що померла 20 грудня 2007 року і проживала за адресою: вул.. Тургенівська, 712, кв. 314.. м. Київ, які заявили про прийняття спадщини?

Чи оформила будь-яка особа право спадщини на майно Адвокатом Антоніною Єфремівною, що померла 20 грудня 2007 року, які заявили про прийняття спадщини?

Зважаючи на вище наведене, керуючись ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені інформацію вище вказану інформації

З Повагою Запитувач П.Є.

25.05.2013 р.  _____________ Запитувач П.Є.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ У МІСТІ КИЇВ (САЙТ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ)

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Позовна заява, Сімейне право, Спадкування | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *