Юридичні помилки орендарів при здачі квартири в оренду.

Юридична консультація: Помилки орендарів при здачі квартири в оренду.

Дана стаття присвячена юридичним помилкам орендарів при здачі квартири або іншої нерухомості в оренду. Консультація написана базуючись на реальних випадках і діях орендарів (якби вони їх виконували), які  б унеможливили настання перерахованих конфліктних моментів між орендарями і орендодавцями квартир.

Адвокат по нерухомості в місті Київ….

Відсутність  деталізованого опису майна, яке передається в орендодавцю разом з квартирою.

Дуже часто орендарі здають квартиру в оренду з цінним майном. Після закінчення договору оренди квартири або його розірвання виникає конфлікт щодо наявності майна чи його відсутності. Тому робимо опис. Або фото наявного майна в квартирі на яких зображений орендар.  Принаймні між собою будете знати хто правий, а хто винуватий.

Відсутність конкретизованих показників лічильників та інших даних по комунальних послугах.

Юридичні консультації по нерухомості….

Здали в оренду похапцем квартиру, пройшов місяць,  а орендар говорить, що за всю комуналку платити не буде, бо показники лічильників чи квитанцій на момент здачі квартири в оренду були не такі. Тому зазначайте в договорі оренди квартири дані стану боргу на момент здачі квартири в оренду.

Відсутність конкретизації, хто саме має право жити в квартирі.

Здали квартиру молодій парі, а виявляється, що там цілий студентський гуртожиток. А конфліктів з сусідами дуже не хочеться. Тим більше податки ви забули заплатити. Тому зазначайте в договорі оренди квартири, хто і як має право жити в квартирі. Режим відвідування гостями в квартирі. Бо сусіди і в податкову можуть заявити, що ви здаєте нерухоме майно в оренду.

Відсутність конкретизації як само відбувається розірвання договору оренди і виселення орендодавця.

Орендар перестав платити і настали умови, коли договір оренди  ніби підлягає розірванню. Але орендар відмовляється розірвати договір оренди і виселитися. Ще й говорить, якщо ви самі винесете речі з квартири, то будете нести відповідальність, бо там дуже цінні речі. Тому зазначайте у договорі оренди, що якщо є умови для розірвання договору оренди, ви маєте право самостійно зайти в квартиру, винести речі і виселити орендаря з квартири.

З повагою ЮК Домправо.

 

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Юридична консультація | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *