Юридична консультація: Виділ в натурі кімнати в квартирі.

Питання до юриста щодо виділу в натурі частини квартири.

Після розлучення з дружиною залишилася двох кімнатна квартира. В квартирі прописані я, колишня дружина, та двоє дітей. В квартирі я фактично не живу, хоча маю до неї доступ. Квартира знаходиться в хорошому районі, якщо її продати то можна купити двох кімнату квартиру для дружини та дітей, в іншому районі м. Києва та однокімнатну для мене. Колишня дружина відмовляється вирішити спір в мирному порядку. Чи можливо виділити частину квартири в натурі. Якщо ні, то що робити?

 Відповідь юриста по виділу частини квартири в  натурі :

Вашу квартиру суд в натурі не поділить. Але можливо встановити порядок користування вашою квартирою в порядку статті 358 ЦК України, відповідно до якої співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є у спільній частковій власності. За відсутності згоди порядок володіння та користування майном визначається судом.

Вашу квартиру не можливо поділити в натурі, оскільки неможливо технічно виділити в натурі кімнату, а все інше: кухня, коридор, інженерні комунікації тощо залишити в користуванні.

Юрист по нерухомості в Києві…0988216642

Контакти юриста з питань нерухомості…

Консультація юриста по виділу в натурі кімнати на російській…

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Юридична консультація, Юридична консультація по нерухомості | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *