Вартість

АДВОКАТ КИЕВ

Вартість юридичних послуг юристів та адвокатів Юридичної Компанії “ДОМПРАВО”.

Яка вартість (ціни) на юридичної консультації?

Вартість отримання юридичної консультації (житлові,спадкові, сімейні питання щодо поділу майна, питання щодо судів, з приводу судових справ понерухомості) — 500 грн.

Вартість, юридичної консультації, яку надає юрист чи адвокат з приводу купівлі – продажу нерухомості (квартир, будинків, земельних ділянок) від 500 грн.

Ціни на юридичні послуги щодо складання документів для суду?

Вартість юридичної послуги з приводу складання позовної заяви, апеляційної скарги, касаційної скарги, інших документів для судового процесу: від 1500 грн.

Вартість юридичного супроводу купівлі продажу нерухомості у м. Києві в кожному випадку обговорюється окремо, в залежності від сукупності дій, які необхідно здійснити (виїзд, кількість зустрічей, інші необхідні дії).

Яка цінова політика, щодо участі  адвоката в судовому засіданні в м. Київ?

Вартість юридичних послуг юриста адвоката з приводу представництва інтересів в суді м, Київ — від 2500 грн. За судове засідання.

Скільки коштує судове засідання адвоката поза межами міста Київ?

Вартість юридичних послуг юриста та адвоката з приводу представництва в суді поза містом Київ в кожному випадку обговорюється окремо.

Вартість комплексного ведення справи в суді адвокатом?

Комплексне ведення справи адвокатом по спадкових питаннях, адвокатом по нерухомості, адвокатом по поділу майна подружжя, адвокатом по визнанню угоди недійсними/розірвання договорів в кожному випадку встановлюється індивідуально.

Вартість оформлення спадщини під ключ?

Оформлення спадщини під ключ у м, Київ визначається від складності справи?

Ціни на інші юридичні послуги у місті Київ?

Вартість  реєстрації права власності на нерухомість (реєстрація права власності на квартири, реєстрація права власності на будинок, реєстрація права власності на земельну ділянку, реєстрація права власності на садовий будинок) від тисячі грн. За один об’єкт нерухомості в разі наявності одного власника на нерухомість. У разі наявності декількох об’єктів нерухомості та декількох власників на нерухомість вартість юридичних послуг юриста адвоката кожного разу зясовюється окремо.

Для отримання уточнюючої інформації щодо того скільки коштують юридичні послуги дзвоніть по вказаних нами контактів юриста та адвоката.

Дякуємо за увагу.

З повагою  Юридична Компанія “ДОМПРАВО”.

Сторінка вартість послуг адвокат юрист на російській…

Послуги адвоката на Лівому (м. Харківська) та Правому (м. Вокзальна) березі міста Київ.

Послуги адвоката на правому березі (м. Вокзальна) міста Київ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *