Вартість нормативно грошової оцінки 2014

Вартість нормативно грошової оцінки 2014

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ЗЕМЕЛЬНИМ ПИТАННЯМ.

Питання до юриста про

Вартість нормативно грошової оцінки 2014

Яка вартість отримання довідки про нормативну-грошову оцінку земельної ділянки.

Відповідь юриста про 

Вартість нормативно грошової оцінки 2014

Постановою КМУ від 01.08.2011 р. №835 «Про деякі питання надання Державним агенством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послугц даним державним органом надаються платні та безоплатні адмінстративні послуги.
В даній постанові зазначено видача витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки видається на безоплатній основі.
Зважаючи на вище наведене, можна зробити висновок про те, що отримання даної довідки повинно відбуватися безоплатно.
Але зважаючи на перелік платних послу. Що зазначений в переліку платних послуг, то все таки це відбувається на платній основі.
Згідно постанови КМУ від 01.08.2011 року № 835 пошук, перегляд, копіювання та роздрукування відомостей з Державного земельного кадастру про нормативно-грошову оцінку земель та земельних ділянок становить 100 сто) грн. 00 коп.

Адвокат по земельним питанням у місті Київ… сайт російською…

 

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Юридична консультація, Юридична консультація по нерухомості | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *