Судова практика встановлення факту володіння на праві власності.

Узагальнення судової практики щодо встановлення юридичного факту щодо володіння на праві власності.

Зразки рішень суду про встановлення факту володіння на праві власності нерухомим майном, де задоволено або відмовлено в задоволенні позовних вимог. Наводяться рішення судів різних інстанцій.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ПИТАННЯХ НЕРУХОМОСТІ.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО НЕРУХОМОСТІ.

ІНШІ ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ТА ДОКУМЕНТИ СУДУ ПО НЕРУХОМОСТІ.

ЦІКАВА СУДОВА ПРАКТИКА ПО НЕРУХОМОСТІ. 

СУДОВА ПРАКТИКА З ПИТАНЬ НЕРУХОМОСТІ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ.

  • Встановлено факт володіння на праві власності земельною ділянкою,  оскільки отримати дублікат державного акту про право приватиної власності на земельну ділянку позивач немає можливості.

Рішення Солом’янського районного суду (2019 року), яким встановлено факт володіння на права власності земельною ділянкою, оскільки отримати дублікат державного акту про право приватної власності на земельну ділянку позивач не має можливості, оскільки змінився порядок реєстрації речових прав на нерухоме майно і видача державних актів про право власності на земельні ділянки не здійснюється.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/77212214

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Судова практика, Судова практика по нерухомості | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *