Судова практика про визнання недійсним договору дарування укладеного під впливом помилки.

Аналіз цікавої судової практики з приводу визнання договорів дарування квартир або іншої нерухомості недійсними, через помилку.

 

Адвокат визнати договори дарування недійсними.

Юридичні консультації з приводу визнання договорів недійсними.

Судова практика визнання договорів недійсними.

Позовні заяви з приводу нерухомості.

Судова практика про визнання недійсним договору дарування укладеного під впливом помилки на російській мові.

Визнано недійсним договір дарування квартири, яка є єдиним житлом дарувальника, бо він думав, що це договір довічного утримання.

Договір, що встановлює обов’язок обдаровуваного вчинити на користь дарувальника будь-яку дію майнового або немайнового характеру, не вважається договором дарування, правовою метою якого є передача власником свого майна у власність іншої особи без отримання взаємної винагороди.

Постанова Верховного Суду від 25.02.1019 року у справі № 750/1606/17 від 25 лютого 2019 року.

Твердження працездатного, що він хотів підписати договір довічного утримання не має змісту.

 Відмовлено у визнанні недійсним договору дарування квартири, оскільки на момент підписання договору дарування квартири дарувальник був працездатний.

Судами встановлено, що на момент укладення договору дарування позивач був у віці 47 років, був працездатною особою, не мав хронічних чи інших тяжких захворювань, які б давали підстави для його утримання.

Постанова Верховного Суду від 06 березня 2019 року у справі № 

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Судова практика | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *