Судова практика інвестування в будівництво

Судова практика: інвестування в будівництво.

В даному розділі сайту розглядається судова практика з питань, які виникають з приводу інвестування в будівництво, виконання забудовниками умов договорів, що стосуються обєктів інвестування в будівництво.

ПОПЕРЕДНЯ БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА: ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ.

Судова практика щодо розірвання договору і припинення права власності.

В рішенні суду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, номер судової справи 6-19991св від 27 липня 2011 року відмовлено в позові про розірвання інвестиційного договору, визнання недійсним акта приймання-передачі та довідки, визнання права власності, визнання недійсним свідоцтва про право власності, визнання недійсним реєстрації права власності.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ІНВЕСТУВАННЯ БУДІВНИЦТВА НОВОБУДОВ МІСТА КИЇВ.

Підставою для відмови у позові в даному судовому рішенні зазначено, що у відповідності до ч. 2 ст. 651 ЦК України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. Істотним є таке порушення сторонами договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

Також зазначено, що відповідно до статті 653 ЦК України у разі розірвання договору зобов’язання сторін припиняються на майбутнє.

В даному випадку Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ зроблений висновок, про неможливість припинення права власності внаслідок розірвання договору про інвестування в будівництво на тій підставі, що договір розірваний.

______

Юридичний супровід купівлі продажу нерухомості в новобудовах. (р.м.)

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Судова практика, Судова практика по нерухомості | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *